Mobile Strike

Mobile Strike

v3.22.181

Arnold Schwarzenegger'in oynadığı reklam filmleri ve senaryosu ile kısa sürede dikkat çeken ve popüler olan savaş strateji oyunu Mobile Strike ile kendi askeri üssünüzü ve birliklerinizi kurarak düşman birlikleriyle çarpışıyorsunuz.

 

Çölün tam ortasına kuracağınız üssünüzde yer alan askerlerinizin gıda ve para gibi temel ihtiyaçları için çiftlik ve petrol rafinerisi kurmalı; özellikle bunların korunmasına dikkat etmelisiniz. 4 farklı askeri kademeden oluşan birliğiniz için gerekli olan son teknoloji silahlara lazım olan cephaneliğinizi en iyi seviyede tutmaya gayret etmelisiniz. Unutmayın, Mobile Strike da en büyük değil en iyi cephanelik her zaman daha iyidir!

 

Arkadaşlarınızın veya diğer oyuncuların kurduğu ittifaklar ile üssünüzün güvenlik seviyesini arttırabilir, herhangi bir saldırı düzenlediğinizde veya saldırıya uğradığınızda ittifaklarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.22.181

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme3123

Eklenme tarihi10 ay önce

Dosya boyutu 60.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7379

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Mobile Strike Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Mobile Strike v3.13.129 için
Mobile strike nin altın hilesi lazım acil