Mobile Strike ikon

Mobile Strike APK

v4.3.13.227

Arnold Schwarzenegger'in oynadığı reklam filmleri ve senaryosu ile kısa sürede dikkat çeken ve popüler olan savaş strateji oyunu Mobile Strike ile kendi askeri üssünüzü ve birliklerinizi kurarak düşman birlikleriyle çarpışıyorsunuz.


Çölün tam ortasına kuracağınız üssünüzde yer alan askerlerinizin gıda ve para gibi temel ihtiyaçları için çiftlik ve petrol rafinerisi kurmalı; özellikle bunların korunmasına dikkat etmelisiniz. 4 farklı askeri kademeden oluşan birliğiniz için gerekli olan son teknoloji silahlara lazım olan cephaneliğinizi en iyi seviyede tutmaya gayret etmelisiniz. Unutmayın, Mobile Strike da en büyük değil en iyi cephanelik her zaman daha iyidir!


Arkadaşlarınızın veya diğer oyuncuların kurduğu ittifaklar ile üssünüzün güvenlik seviyesini arttırabilir, herhangi bir saldırı düzenlediğinizde veya saldırıya uğradığınızda ittifaklarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni mech öğeleri eklenmiş. Mech Savaşı'na katılarak kazanabilirsiniz,

Baskın Elebaşlarına özel yeni ödüller eklenmiş,

Komutanlar için taraf değiştirme özelliği geliştirilmiş,

Birçok hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Mobile Strike için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Mobile Strike v3.13.129 için
Mobile strike nin altın hilesi lazım acil