Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Mobile Strike

Mobile Strike

v3.22.181
reklamlar
Mobile Strike
Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike ekran görüntüleri Mobile Strike tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Mobile Strike Açıklama

Arnold Schwarzenegger'in oynadığı reklam filmleri ve senaryosu ile kısa sürede dikkat çeken ve popüler olan savaş strateji oyunu Mobile Strike ile kendi askeri üssünüzü ve birliklerinizi kurarak düşman birlikleriyle çarpışıyorsunuz.

 

Çölün tam ortasına kuracağınız üssünüzde yer alan askerlerinizin gıda ve para gibi temel ihtiyaçları için çiftlik ve petrol rafinerisi kurmalı; özellikle bunların korunmasına dikkat etmelisiniz. 4 farklı askeri kademeden oluşan birliğiniz için gerekli olan son teknoloji silahlara lazım olan cephaneliğinizi en iyi seviyede tutmaya gayret etmelisiniz. Unutmayın, Mobile Strike da en büyük değil en iyi cephanelik her zaman daha iyidir!

 

Arkadaşlarınızın veya diğer oyuncuların kurduğu ittifaklar ile üssünüzün güvenlik seviyesini arttırabilir, herhangi bir saldırı düzenlediğinizde veya saldırıya uğradığınızda ittifaklarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

reklamlar

Mobile Strike Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 1 yıl önce Mobile Strike v3.13.129 İçin
Mobile strike nin altın hilesi lazım acil