The Ants: Underground Kingdom ikon

The Ants: Underground Kingdom APK

v3.18.0

The Ants: Underground Kingdom Açıklama

The Ants: Underground Kingdom APK, karıncalara hükümdarlık edeceğiniz sürükleyici bir Android strateji oyunudur.


Karınca kolonisini yönetmeyi hiç düşünmüş müydünüz? The Ants: Underground Kingdom oyununda büyük bir karınca kolonisinin hükümdarı olarak görev alacak, kraliçe karıncayla birlikte koloniyi yönetmeye çalışacaksınız. Karınca yuvası kurarak başlayacağınız oyunda imparatorluğu korumanın yolu büyümekten geçiyor. Yavru karıncaların gelişmesini sağlayarak karınca sayınızı artırmanız ve düşman hayvanlara karşı birlikte hareket etmeniz gerekiyor. Karıncaları yönetmek kulağa kolay gelebilir ancak karınca sayısı çok fazla olduğu için hiç de kolay değil. Karıncalarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için yuvanızı tasarlayacak, tüneller inşa edecek ve ideal imparatorluk yapısına ulaşmaya çalışacaksınız.


The Ants: Underground Kingdom oyununda yer alan fantastik hikaye hayvanlar dünyasının eşsiz macerasını da içeriyor. Karıncalar çok küçük boyutlarda olduğu için diğer hayvanlar için kolay av oluyorlar. Ancak siz, imparatorluğunuzu korumak adına düşman hayvanlardan karıncalarınızı korumak zorundasınız. Yılanlar, rakunlar, böcekler ve aklınıza gelebilecek karıncayla beslenen bir sürü hayvan koloninizi yok etmeyi bekliyor. Onlara karşı koloninizi güçlendirerek ve diğer karınca kolonileriyle ittifak kurarak mücadele etmeniz gerekiyor.


Fantastik oyun hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran The Ants: Underground Kingdom oyunu kaliteli grafikleri ve başarılı oyun motoru sayesinde sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Farklı tarzda Android oyun arıyorsanız, The Ants: Underground Kingdom kesinlikle telefonunuzda olmalı. The Ants: Underground Kingdom APK dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. Son olarak, oyunun ücretsiz olduğunu belirtelim.

The Ants: Underground Kingdom ekran görüntüleri The Ants: Underground Kingdom ekran görüntüleri The Ants: Underground Kingdom ekran görüntüleri The Ants: Underground Kingdom ekran görüntüleri The Ants: Underground Kingdom ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.18.0

GeliştiriciStarUnion

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi06.06.2023 - 12:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 169 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11444

GÜVENLİKİndireceğiniz The Ants: Underground Kingdom APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.star.union.planetant

APK imzası: a69f5d90b216dd40976d1ef9978a83c92a4d5719

The Ants: Underground Kingdom nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Ants: Underground Kingdom APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder