Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! ikon

Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez!

v2.1.0

Muhteşem Osmanlı, Osmanlı Devleti dönemini konu alan sürükleyici bir savaş ve strateji oyunudur.

 

Osmanlı İmparatoru olarak katılacağınız oyun 15. Yüzyıl döneminden başlıyor. Genç bir imparator olarak atalarınızdan aldığınız Osmanlı mirasını korkusuz ve güçlü bir şekilde en geniş sınırlarına ulaştırmak oyundaki temel göreviniz. Bu amacı gerçekleştirmek için askerlerinizi eğitmek, teknoloji araştırmaları yapmak ve doğadan kaynak toplamak gibi günlük bazlı görevler de bulunuyor. Bu görevleri tamamladıkça yeni kilitleri açabiliyor ve ordunuzu daha da güçlendirebiliyorsunuz.

 

Muhteşem Osmanlı'daki savaşlar hem PvP, yani 1'e 1 hem de klan sistemi üzerinden MMORPG tarzında yapılıyor. İstediğiniz oyun modunu seçerek devletinizin sınırlarını genişletmeniz mümkün. Oyunda gerçekçi olmak için bazı tarihi detaylar dikkat çekiyor. Bunların arasında Osmanlı'nın askeri birlik sistemi öne çıkıyor: Piyade, Süvari, Okçular ve Kalkan birlikleri gibi dönemin askeri birlikleri oyunda kendisine yer bulmuş. Her sınıfın ihtiyaçlarını gidermek de tabii ki yine sizin göreviniz.

 

Oyunun grafik kalitesi gayet yüksek ve kontroller oldukça başarılı. MMORPG, PvP savaşlarını seviyorsanız ve özellikle Türk Devleti Osmanlı ile tarihi bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Muhteşem Osmanlı kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Muhteşem Osmanlı APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! ekran görüntüleri Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! ekran görüntüleri Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! ekran görüntüleri Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! ekran görüntüleri Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni deniz savaşı sistemi eklenmiş,

Yeni yapaylar eklenmiş: Runik dövme, kale ve yağmacılar üzerine bonusları aktif edebilirsiniz,

Hazine haritası etkinliği başlamış,

Hata düzeltmeleri yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.0

GeliştiriciONEMT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi04.07.2018 - 12:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme5244

Dosya boyutu 188 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8894

Güvenlik seçicileri
Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Muhteşem Osmanlı - Kahramanlar asla ölmez! versiyonları:
  • 1. Muhteşem Osmanlı v1.0.3
  • 2. Muhteşem Osmanlı v1.0.0

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Muhteşem Osmanlı v1.0.0 için
yeni yüklüyorum