Z Day: Hearts of Heroes ikon

Z Day: Hearts of Heroes

v1.2.2

Z Day: Hearts of Heroes zombilere karşı savaşın boyutunu değiştiren sürükleyici bir oyun. 

 

Oyunun hikayesi Birinci Dünya Savaşı'na kadar dayanıyor: Bilim insanlarının yaptığı çalışmalar sonucu ortaya çıkan ölümcül zombiler dünyayı istila ediyor ve senin gibi kahraman komutanlar zombileri yok etmek için savaşmaya hazır. MMO tabanlı Z Day'de bir Komutan olarak size düşen görev, bölgenize eviniz gibi sahip çıkmak, askeri üssünüzü geliştirerek müttefikler bulmak ve her yeni bir günün şafağını görebilmek için zombilere karşı savaşmak.

Z Day'in etkileyici özellikleri arasında orduların yetenekleri kesinlikle öne çıkıyor. Modern silahlarla donatılmış ordunuzu uçaklarla desteklediğinizde zombilere karşı savaşta daha etkili sonuçlar almanız mümkün. Tabii bunun için kaynağa ihtiyacınız olacak. Kaynağı da hem doğadan hem de zombilerden kurtardığınız bölgelerden elde edebiliyorsunuz.

 

Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve kuş bakışı bir görünümle oynandığı için üssünüzü tüm detaylarıyla kontrol edebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan strateji oyununa ait Z Day: Hearts of Heroes APK dosyasını hemen indireren zombi savaşına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.2

GeliştiriciKingsGroup Holdings

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.10.2018 - 13:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme50

Dosya boyutu 75.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9077

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder