Z Day: Hearts of Heroes ikon

Z Day: Hearts of Heroes APK

v2.24.0

Z Day: Hearts of Heroes zombilere karşı savaşın boyutunu değiştiren sürükleyici bir oyun.


Oyunun hikayesi Birinci Dünya Savaşı'na kadar dayanıyor: Bilim insanlarının yaptığı çalışmalar sonucu ortaya çıkan ölümcül zombiler dünyayı istila ediyor ve senin gibi kahraman komutanlar zombileri yok etmek için savaşmaya hazır. MMO tabanlı Z Day'de bir Komutan olarak size düşen görev, bölgenize eviniz gibi sahip çıkmak, askeri üssünüzü geliştirerek müttefikler bulmak ve her yeni bir günün şafağını görebilmek için zombilere karşı savaşmak.

Z Day'in etkileyici özellikleri arasında orduların yetenekleri kesinlikle öne çıkıyor. Modern silahlarla donatılmış ordunuzu uçaklarla desteklediğinizde zombilere karşı savaşta daha etkili sonuçlar almanız mümkün. Tabii bunun için kaynağa ihtiyacınız olacak. Kaynağı da hem doğadan hem de zombilerden kurtardığınız bölgelerden elde edebiliyorsunuz.


Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve kuş bakışı bir görünümle oynandığı için üssünüzü tüm detaylarıyla kontrol edebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan strateji oyununa ait Z Day Hearts of Heroes APK dosyasını hemen indireren zombi savaşına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri Z Day: Hearts of Heroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Z Day Hearts of Heroes APK son sürüm güncellemesi ile yılbaşı temasına sahip birçok yeni etkinlik eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder