War and Order ikon

War and Order APK

v1.2.26

War and Order oyunu ile imparatorlukların savaşı başlıyor. War and Order APK dosyasını hemen indirin ve imparatorluğunuzu kurmaya başlayın.

 

War and Order gerçek zamanlı strateji, kule savunması ve kale oluşturma oyunlarının mükemmel bir birleşimiyle karşınıza geliyor. Orklar, elfler ve büyücüler muhteşem bir 3 boyutlu ortaçağ oyun dünyasında emrinizde. Fantastik savaş animasyonlara sahip savaşlar için büyük bir fantezi ordunuzu kurun ve yükseltin.

 

Oyundaki savaşlar gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden düşmanlara karşı yapılıyor. İster tek başınıza, isterseniz de bir ittifaka katılarak savaşlarda boy göstermeniz mümkün. İyi bir imparator olmak ve imparatorluğunuzu büyütmek için kaleler alın, canavarları öldürün ve bir kabile olarak yeni toprakları ele geçirin. 

 

War and Order tamamen ücretsiz oynanabiliyor. War and Order APK dosyasını indirerek imparatorlukların nefes kesen savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

War and Order ekran görüntüleri War and Order ekran görüntüleri War and Order ekran görüntüleri War and Order ekran görüntüleri War and Order ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder