War and Order ikon

War and Order APK

v1.2.26

War and Order Açıklama

War and Order oyunu ile imparatorlukların savaşı başlıyor. War and Order APK dosyasını hemen indirin ve imparatorluğunuzu kurmaya başlayın.

 

War and Order gerçek zamanlı strateji, kule savunması ve kale oluşturma oyunlarının mükemmel bir birleşimiyle karşınıza geliyor. Orklar, elfler ve büyücüler muhteşem bir 3 boyutlu ortaçağ oyun dünyasında emrinizde. Fantastik savaş animasyonlara sahip savaşlar için büyük bir fantezi ordunuzu kurun ve yükseltin.

 

Oyundaki savaşlar gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden düşmanlara karşı yapılıyor. İster tek başınıza, isterseniz de bir ittifaka katılarak savaşlarda boy göstermeniz mümkün. İyi bir imparator olmak ve imparatorluğunuzu büyütmek için kaleler alın, canavarları öldürün ve bir kabile olarak yeni toprakları ele geçirin. 

 

War and Order tamamen ücretsiz oynanabiliyor. War and Order APK dosyasını indirerek imparatorlukların nefes kesen savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

War and Order ekran görüntüleri War and Order ekran görüntüleri War and Order ekran görüntüleri War and Order ekran görüntüleri War and Order ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.26

GeliştiriciCamel Games, Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi18.04.2019 - 16:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme76

Dosya boyutu 88.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9545

GÜVENLİKİndireceğiniz War and Order APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.camelgames.superking

APK imzası: 5a5d8e0aa5c11ee9310a3b0349b810d18acb1ea6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder