Osmanlı Devri ikon

Osmanlı Devri APK

v1.37

Osmanlı Devri oyunuyla Osmanlı Devleti'ni geliştireceğiniz stratejiler sayesinde yeniden cihan imparatorluğu haline getirebilirsiniz.


Osmanoğulları boyu olarak başladığınız oyunda beylikten cihan imparatorluğuna kadar yükselmek için hem Anadolu'daki beyliklere hem de diğer yabancı devletlere karşı amansız bir mücadele yürütüyorsunuz. Devletiniz ne kadar güçlenirse, düşman askerleri işbirliği yaparak, hatta Haçlı Seferleri düzenleyerek size daha güçlü saldıracaklar. Bu saldırılara karşı koymak ve düşmanı yenmek için fethettiğiniz devletlerin hazinelerinden ve savaşlardan kazandığınız para-puanlarla askerlerinizin ihtiyaç duyduğu özel güçler satın alabilirsiniz.


Anadolu haritasında gerçekleşen savaşları isterseniz arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Sizinle aynı Wi-Fi ağına bağlı olan arkadaşlarınızla birebir savaşabiliyor ve kazanırsanız onun ganimetini elde edebiliyorsunuz. Tamamen Türk yapımı olan oyunda Osmanlı Devleti'nin kuruluş ve yükselme dönemi hikayesini birebir oynadığınız oyunda, çöküş döneminin geliştireceğiniz stratejilere bağlı olduğunu belirtelim.

Osmanlı Devri ekran görüntüleri Osmanlı Devri ekran görüntüleri Osmanlı Devri ekran görüntüleri Osmanlı Devri ekran görüntüleri Osmanlı Devri ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Osmanlı Devri APK son sürüm güncellemesinde oyun tüm Android sürümlerine uyumlu hale getirilmiş.

Yorumlar

Osmanlı Devri için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Osmanlı Devri v1.3 için
Bi kere daha guncellense iyi olur
Kullanıcı resmi
hsnDnz4 ay önce Osmanlı Devri v1.37 için
Oyunu son sürüme güncelledik.
Ziyaretçi2 yıl önce Osmanlı Devri v1.3 için
Arkadaşlar oyun bende hızlı iniyor yüzde40
Ziyaretçi3 yıl önce Osmanlı Devri v1.3 için
Yavaş iniyo
Ziyaretçi3 yıl önce Osmanlı Devri v1.3 için
Hilelisini nasil bulacaz
Ziyaretçi3 yıl önce Osmanlı Devri v1.3 için
Hilesiz ama bu indirdim hile mile yok
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Osmanlı Devri v1.3 için
Merhaba, hileli içerik paylaşmıyoruz.