Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Dawn of Titans

Dawn of Titans

v1.15.4
reklamlar
Dawn of Titans
Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dawn of Titans Açıklama

MMO tabanlı geliştirilen Dawn of Titans oyununda hem titanlara hem de binlerce oyuncuya karşı çarpışacaksınız.

 

Gerçek zamanlı olarak binlerce oyuncunun savaştığı Dawn of Titans'ın oyun akışının arkasındaki yapay zeka savaş alanında strateji belirlemek için size yardımcı oluyor. Ancak son kararı verecek olan ve savaş alanında orduyu kontrol eden sizsiniz. Co-op, Multiplayer ve MMO modlarıyla ittifaklara katılabilir ve strateji geliştirmekte zorlandığınız savaşlarda ittifak güçleri olarak çarpışabilirsiniz.

 

Konsola eşdeğer seviyede yüksek kalite grafiklere sahip olan Dawn of Titans'ta kuracağınız krallıkla birlikte başka diyarlara akın edecek ve hükümdarlığınızı ilan edeceksiniz. Doğaüstü güçlere sahip mutasyona uğrayan titanlar ve onları yöneten gerçek zamanlı strateji sahibi oyuncularla karşılaşacağınız savaşlarda ordunuzun kontrolü tamamen sizde olacak. Belirleyeceğiniz stratejiler ve yetiştirdiğiniz özel yetenekli askerlerle düşmanların krallıklarını ele geçirip yeni seferlere doğru hiç durmadan ilerleyeceksiniz. Savaşlardan kazanacağınız para puanları ve düşmanlardan elde ettiğiniz ganimetleri hem krallığınızı hem de ordunuzu geliştirmek için yeni eşyaların kilitlerini açmak için kullanabilirsiniz.

Artıları

Muhteşem grafik kalitesi,

Başarılı yapay zeka,

Farklı oyun modları,

İttifak sistemi.

Eksileri

Yüksek kalite grafikler nedeniyle oyun için oldukça yüksek seviye cihaz özellikleri gerekiyor.

reklamlar

Dawn of Titans Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: