Dawn of Titans ikon

Dawn of Titans APK

v1.38.0

Dawn of Titans Açıklama

MMO tabanlı geliştirilen Dawn of Titans oyununda hem titanlara hem de binlerce oyuncuya karşı çarpışacaksınız.


Gerçek zamanlı olarak binlerce oyuncunun savaştığı Dawn of Titans'ın oyun akışının arkasındaki yapay zeka savaş alanında strateji belirlemek için size yardımcı oluyor. Ancak son kararı verecek olan ve savaş alanında orduyu kontrol eden sizsiniz. Co-op, Multiplayer ve MMO modlarıyla ittifaklara katılabilir ve strateji geliştirmekte zorlandığınız savaşlarda ittifak güçleri olarak çarpışabilirsiniz.


Konsola eşdeğer seviyede yüksek kalite grafiklere sahip olan Dawn of Titans'ta kuracağınız krallıkla birlikte başka diyarlara akın edecek ve hükümdarlığınızı ilan edeceksiniz. Doğaüstü güçlere sahip mutasyona uğrayan titanlar ve onları yöneten gerçek zamanlı strateji sahibi oyuncularla karşılaşacağınız savaşlarda ordunuzun kontrolü tamamen sizde olacak. Belirleyeceğiniz stratejiler ve yetiştirdiğiniz özel yetenekli askerlerle düşmanların krallıklarını ele geçirip yeni seferlere doğru hiç durmadan ilerleyeceksiniz. Savaşlardan kazanacağınız para puanları ve düşmanlardan elde ettiğiniz ganimetleri hem krallığınızı hem de ordunuzu geliştirmek için yeni eşyaların kilitlerini açmak için kullanabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Dawn of Titans APK son sürüm güncellemesi ile;

Yeni prestij yetenekleri eklenmiş,

Yaz mevsimine özel eşya kutuları,

Çağıran sisteminde iyileştirmeler yapılmış,

Genel hata düzeltmeleri.

Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri
Artıları

Muhteşem grafik kalitesi,

Başarılı yapay zeka,

Farklı oyun modları,

İttifak sistemi.

Eksileri

Yüksek kalite grafikler nedeniyle oyun için oldukça yüksek seviye cihaz özellikleri gerekiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.38.0

GeliştiriciNaturalMotionGames Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi16.06.2017 - 18:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme385

Dosya boyutu 1.51 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7647

GÜVENLİKİndireceğiniz Dawn of Titans APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.naturalmotion.dawnoftitans

APK imzası: f4d08354ad428ee148dcb4e830e4a05462feb3d4

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Dawn of Titans oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Dawn of Titans nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dawn of Titans APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.7

9 kullanıcı oyuna göre

Dawn of Titans için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Dawn of Titans v1.38.0 için
internetlimi bu oyun offline mod varmi