Dawn of Titans ikon

Dawn of Titans

v1.15.4

MMO tabanlı geliştirilen Dawn of Titans oyununda hem titanlara hem de binlerce oyuncuya karşı çarpışacaksınız.

 

Gerçek zamanlı olarak binlerce oyuncunun savaştığı Dawn of Titans'ın oyun akışının arkasındaki yapay zeka savaş alanında strateji belirlemek için size yardımcı oluyor. Ancak son kararı verecek olan ve savaş alanında orduyu kontrol eden sizsiniz. Co-op, Multiplayer ve MMO modlarıyla ittifaklara katılabilir ve strateji geliştirmekte zorlandığınız savaşlarda ittifak güçleri olarak çarpışabilirsiniz.

 

Konsola eşdeğer seviyede yüksek kalite grafiklere sahip olan Dawn of Titans'ta kuracağınız krallıkla birlikte başka diyarlara akın edecek ve hükümdarlığınızı ilan edeceksiniz. Doğaüstü güçlere sahip mutasyona uğrayan titanlar ve onları yöneten gerçek zamanlı strateji sahibi oyuncularla karşılaşacağınız savaşlarda ordunuzun kontrolü tamamen sizde olacak. Belirleyeceğiniz stratejiler ve yetiştirdiğiniz özel yetenekli askerlerle düşmanların krallıklarını ele geçirip yeni seferlere doğru hiç durmadan ilerleyeceksiniz. Savaşlardan kazanacağınız para puanları ve düşmanlardan elde ettiğiniz ganimetleri hem krallığınızı hem de ordunuzu geliştirmek için yeni eşyaların kilitlerini açmak için kullanabilirsiniz.

Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri
Artıları

Muhteşem grafik kalitesi,

Başarılı yapay zeka,

Farklı oyun modları,

İttifak sistemi.

Eksileri

Yüksek kalite grafikler nedeniyle oyun için oldukça yüksek seviye cihaz özellikleri gerekiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.15.4

GeliştiriciNaturalMotionGames Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi16.06.2017 - 18:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme296

Dosya boyutu 819 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7647

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder