Dawn of Titans ikon

Dawn of Titans APK

v1.38.0

MMO tabanlı geliştirilen Dawn of Titans oyununda hem titanlara hem de binlerce oyuncuya karşı çarpışacaksınız.


Gerçek zamanlı olarak binlerce oyuncunun savaştığı Dawn of Titans'ın oyun akışının arkasındaki yapay zeka savaş alanında strateji belirlemek için size yardımcı oluyor. Ancak son kararı verecek olan ve savaş alanında orduyu kontrol eden sizsiniz. Co-op, Multiplayer ve MMO modlarıyla ittifaklara katılabilir ve strateji geliştirmekte zorlandığınız savaşlarda ittifak güçleri olarak çarpışabilirsiniz.


Konsola eşdeğer seviyede yüksek kalite grafiklere sahip olan Dawn of Titans'ta kuracağınız krallıkla birlikte başka diyarlara akın edecek ve hükümdarlığınızı ilan edeceksiniz. Doğaüstü güçlere sahip mutasyona uğrayan titanlar ve onları yöneten gerçek zamanlı strateji sahibi oyuncularla karşılaşacağınız savaşlarda ordunuzun kontrolü tamamen sizde olacak. Belirleyeceğiniz stratejiler ve yetiştirdiğiniz özel yetenekli askerlerle düşmanların krallıklarını ele geçirip yeni seferlere doğru hiç durmadan ilerleyeceksiniz. Savaşlardan kazanacağınız para puanları ve düşmanlardan elde ettiğiniz ganimetleri hem krallığınızı hem de ordunuzu geliştirmek için yeni eşyaların kilitlerini açmak için kullanabilirsiniz.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Dawn of Titans oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Dawn of Titans nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dawn of Titans APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri Dawn of Titans ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dawn of Titans APK son sürüm güncellemesi ile;

Yeni prestij yetenekleri eklenmiş,

Yaz mevsimine özel eşya kutuları,

Çağıran sisteminde iyileştirmeler yapılmış,

Genel hata düzeltmeleri.

Artıları

Muhteşem grafik kalitesi,

Başarılı yapay zeka,

Farklı oyun modları,

İttifak sistemi.

Eksileri

Yüksek kalite grafikler nedeniyle oyun için oldukça yüksek seviye cihaz özellikleri gerekiyor.

Yorumlar

Dawn of Titans için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Dawn of Titans v1.38.0 için
internetlimi bu oyun offline mod varmi