Clash of Lords 2: Guild Castle ikon

Clash of Lords 2: Guild Castle APK

v1.0.366

Clash of Lords 2: Guild Castle Açıklama

Clash of Lords 2: Guild Castle, gerçek oyunculara karşı savaşlara katılacağınız büyüleyici bir oyun.

 

Android'in en iyi 10 savaş ve strateji oyunu arasında yer alan Clash of Lords 2: Guild Castle, 50 süper kahramana sahip lordların savaşlarını konu alıyor. Her oyuncunun meşhur bir lordu yöneteceği oyunda kendi köyünüzü ve ordunuzu kurmaya, geliştirmeye ve gerçek zamanlı savaşlara katılarak düşmanları yenmeye çalışıyorsunuz.

 

Oyunun grafikleri ve çevre modellemesi bize Clash of Clans'ı çağrıştırsa da oynanış açısından daha geniş bir içeriğe sahip. 10'dan fazla sayıdaki PvP ve PvE tarzında geliştirilmiş oyun modları bu içeriklerin başında geliyor. Her bölümün savaş hikayesi, ödülleri ve oyuncuları farklı olduğu için Clash of Lords 2'yi oynarken neredeyse hiç sıkılmıyorsunuz.

 

Oyunu eğlenceli kılan bir başka özellik ise köyünüzü geliştirme aşaması. Savaş ganimetlerinden veya oyuna her giriş yaptığınızda kazanacağınız elmasları kullanarak köyünüzü geliştirmeniz şart. Özellikle askeri birlikleri tamamlamak savaş sırasında daha çabuk strateji geliştirmenizi sağlayacağı için buna önem vermeniz gerekiyor.

 

Clash of Lords 2: Guild Castle, 'free to play' alt yapısı üzerine geliştirilmiş bir oyun. Yani, ücretsiz oynamanız mümkün. Clash of Lords 2: Guild Castle APK dosyasını şimdi ve hızlıca indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Clash of Lords 2: Guild Castle APK son sürüm güncellemesi ile yeni bir kahraman karakter eklenmiş, karakter kostümleri eklenmiş ve oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.366

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi15.04.2019 - 14:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme745

Dosya boyutu 830 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9540

GÜVENLİKİndireceğiniz Clash of Lords 2: Guild Castle APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.clashoflords2

APK imzası: f140be450e24c9f8015f610e54ccf75aa42f39ee

Clash of Lords 2: Guild Castle eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Clash of Lords 2: Guild Castle versiyonları:
  • 1. Clash of Lords 2: Guild Castle v1.0.280
  • 2. Clash of Lords 2

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Clash of Lords 2: Guild Castle oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Clash of Lords 2: Guild Castle nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clash of Lords 2: Guild Castle APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder