Clash of Lords 2: Guild Castle ikon

Clash of Lords 2: Guild Castle APK

v1.0.280

Clash of Lords 2: Guild Castle, gerçek oyunculara karşı savaşlara katılacağınız büyüleyici bir oyun.

 

Android'in en iyi 10 savaş ve strateji oyunu arasında yer alan Clash of Lords 2: Guild Castle, 50 süper kahramana sahip lordların savaşlarını konu alıyor. Her oyuncunun meşhur bir lordu yöneteceği oyunda kendi köyünüzü ve ordunuzu kurmaya, geliştirmeye ve gerçek zamanlı savaşlara katılarak düşmanları yenmeye çalışıyorsunuz.

 

Oyunun grafikleri ve çevre modellemesi bize Clash of Clans'ı çağrıştırsa da oynanış açısından daha geniş bir içeriğe sahip. 10'dan fazla sayıdaki PvP ve PvE tarzında geliştirilmiş oyun modları bu içeriklerin başında geliyor. Her bölümün savaş hikayesi, ödülleri ve oyuncuları farklı olduğu için Clash of Lords 2'yi oynarken neredeyse hiç sıkılmıyorsunuz.

 

Oyunu eğlenceli kılan bir başka özellik ise köyünüzü geliştirme aşaması. Savaş ganimetlerinden veya oyuna her giriş yaptığınızda kazanacağınız elmasları kullanarak köyünüzü geliştirmeniz şart. Özellikle askeri birlikleri tamamlamak savaş sırasında daha çabuk strateji geliştirmenizi sağlayacağı için buna önem vermeniz gerekiyor.

 

Clash of Lords 2: Guild Castle, 'free to play' alt yapısı üzerine geliştirilmiş bir oyun. Yani, ücretsiz oynamanız mümkün. Clash of Lords 2: Guild Castle APK dosyasını şimdi ve hızlıca indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Clash of Lords 2: Guild Castle nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clash of Lords 2: Guild Castle APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri Clash of Lords 2: Guild Castle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder