Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ikon

Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy APK

v1.12.3

Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy Açıklama

Mad Rocket: Fog of War savunma stratejileri üzerine kurulmuş başarılı bir Android savaş oyunudur.

 

Oyunun kurgusu yeni nesil savunma stratejilerinin belirlenmesi üzerine. Kontrolü tamamen size ait olan bir askeri üssünüz var ve düşman saldırısı altında. Bilinen tüm eski taktikler savaşı kazanmanıza yardımcı olmuyor, bu nedenle yeni nesil stratejiler geliştirerek savaşın boyutunu değiştirmek ve üssünüzü geliştirmek için mücadele ediyorsunuz.

 

Mad Rocket'te yeni savunma stratejileri bombalama temeline dayanıyor. Sisli bir harita üzerinde gerçekleştireceğiniz savaşlarda uçak, roket füzesi ve kara birlikleri dahil birçok birliği bombalama konusunda planlıyor ve savaşmaya hazır hale geliyorsunuz. MMO tabanlı savaş arenasında rakipleriniz tamamen gerçek oyuncular. Bu nedenle savunma stratejinizi mümkün olduğu kadar hızlı kurmanız sizi avantajlı duruma getiriyor.

 

Oyunda kullanılan grafikler başarıyla optimize edilmiş ve sahneler arası geçiş akıcı bir şekilde ilerliyor. Savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız bombalam temeline dayanan Mad Rocket APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12.3

GeliştiriciFourThirtyThree Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi29.11.2018 - 15:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8

Dosya boyutu 53.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9206

GÜVENLİKİndireceğiniz Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ftt.madrocket.aos

APK imzası: 86e918f363db840a03bd951c5ffdc875ec7c4d37

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder