Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ikon

Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy

v1.12.3

Mad Rocket: Fog of War savunma stratejileri üzerine kurulmuş başarılı bir Android savaş oyunudur.

 

Oyunun kurgusu yeni nesil savunma stratejilerinin belirlenmesi üzerine. Kontrolü tamamen size ait olan bir askeri üssünüz var ve düşman saldırısı altında. Bilinen tüm eski taktikler savaşı kazanmanıza yardımcı olmuyor, bu nedenle yeni nesil stratejiler geliştirerek savaşın boyutunu değiştirmek ve üssünüzü geliştirmek için mücadele ediyorsunuz.

 

Mad Rocket'te yeni savunma stratejileri bombalama temeline dayanıyor. Sisli bir harita üzerinde gerçekleştireceğiniz savaşlarda uçak, roket füzesi ve kara birlikleri dahil birçok birliği bombalama konusunda planlıyor ve savaşmaya hazır hale geliyorsunuz. MMO tabanlı savaş arenasında rakipleriniz tamamen gerçek oyuncular. Bu nedenle savunma stratejinizi mümkün olduğu kadar hızlı kurmanız sizi avantajlı duruma getiriyor.

 

Oyunda kullanılan grafikler başarıyla optimize edilmiş ve sahneler arası geçiş akıcı bir şekilde ilerliyor. Savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız bombalam temeline dayanan Mad Rocket APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri Mad Rocket: Fog of War - New Boom Strategy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12.3

GeliştiriciFourThirtyThree Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.11.2018 - 15:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme6

Dosya boyutu 51.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9206

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder