Survivor Royale ikon

Survivor Royale

v1.105

Android'in yeni PUBG tarzı oyunu Survivor Royale, hayatta kalmak için ekip savaşlarını içeren bir oyun.

 

Rules of Survival oyunuyla iyi bir çıkış yakalayan NetEase Games tarafından geliştirilen Survivor Royale, geniş harita seçenekleri ve gerçekçi fizik modellemesiyle dikkat çekiyor. Oyunun hkayesi hayatta kalma üzerine ve geniş bir araziye bırakılan yüz kişi içerisinden hayatta kalan tek kişi olmak için savaşıyorsunuz. Paraşütle bırakıldığınız savaş haritasında ilk başta silahınız olmuyor. Yere indikten sonra ilk işiniz evlere, arazilere ve araçlara bırakılan silahları ele geçirmek. Ardından yapacağınız tek şey sizin gibi hayatta kalan tek kişi olmaya çalışan diğer oyuncularla savaşmak.

 

Survivor Royale'in savaş haritalarındaki hemen her şeyi kullanmak serbest. Örneğin, araba, motorsiklet, bisiklet gibi her aracı serbestçe kullanabiliyorsunuz. Ancak bunları kullanmanın da bazı riskleri var. Eğer rakipleriniz keskin nişancı veya patlatıcı gibi silahları ele geçirirse sizi avlama ihtimalleri artıyor. Bu nedenle araç kullanırken tuzaklara dikkat etmeniz şart. HD kalitesindeki grafikler ve gerçekçi fizik yapısı Survivor Royale'in sürükleyiciliğini arttırıyor. Ayrıca diğer PUBG oyunlarından daha geniş savaş haritaları içermesi oyunu oynamak için oldukça iyi bir avantaj. Bu arada, Survivor Royale tamamen ücretsiz oynanabiliyor, ancak bazı durumlarda oyun içi satın alma yöntemini isterseniz kullanma şansınız var.

 

NOT: Survivor Royale APK dosyasını kurduktan sonra data dosyası indiriliyor. Bu nedenle oyunu kurarken Wi-Fi ağına bağlı olmanızı tavsiye ederiz.

Survivor Royale ekran görüntüleri Survivor Royale ekran görüntüleri Survivor Royale ekran görüntüleri Survivor Royale ekran görüntüleri Survivor Royale ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.105

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.11.2017 - 15:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3387

Dosya boyutu 27.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7979

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder