Survivor Royale ikon

Survivor Royale APK

v1.139

Android'in yeni PUBG tarzı oyunu Survivor Royale, hayatta kalmak için ekip savaşlarını içeren bir oyun.

 

Rules of Survival oyunuyla iyi bir çıkış yakalayan NetEase Games tarafından geliştirilen Survivor Royale, geniş harita seçenekleri ve gerçekçi fizik modellemesiyle dikkat çekiyor. Oyunun hkayesi hayatta kalma üzerine ve geniş bir araziye bırakılan yüz kişi içerisinden hayatta kalan tek kişi olmak için savaşıyorsunuz. Paraşütle bırakıldığınız savaş haritasında ilk başta silahınız olmuyor. Yere indikten sonra ilk işiniz evlere, arazilere ve araçlara bırakılan silahları ele geçirmek. Ardından yapacağınız tek şey sizin gibi hayatta kalan tek kişi olmaya çalışan diğer oyuncularla savaşmak.

 

Survivor Royale'in savaş haritalarındaki hemen her şeyi kullanmak serbest. Örneğin, araba, motorsiklet, bisiklet gibi her aracı serbestçe kullanabiliyorsunuz. Ancak bunları kullanmanın da bazı riskleri var. Eğer rakipleriniz keskin nişancı veya patlatıcı gibi silahları ele geçirirse sizi avlama ihtimalleri artıyor. Bu nedenle araç kullanırken tuzaklara dikkat etmeniz şart. HD kalitesindeki grafikler ve gerçekçi fizik yapısı Survivor Royale'in sürükleyiciliğini arttırıyor. Ayrıca diğer PUBG oyunlarından daha geniş savaş haritaları içermesi oyunu oynamak için oldukça iyi bir avantaj. Bu arada, Survivor Royale tamamen ücretsiz oynanabiliyor, ancak bazı durumlarda oyun içi satın alma yöntemini isterseniz kullanma şansınız var.

 

NetEase ekibinin geliştirdi oyun ücretsiz. Survivor Royale APK dosyasını indirin ve soluksuz Battle Royale savaşlarına katılın. İyi eğlenceler.

Survivor Royale nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Survivor Royale APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Survivor Royale ekran görüntüleri Survivor Royale ekran görüntüleri Survivor Royale ekran görüntüleri Survivor Royale ekran görüntüleri Survivor Royale ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

S5 isimli yeni sezon başlamış,

Yeni kıyafetler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder