Total Conquest ikon

Total Conquest APK

v2.1.4b

Total Conquest, kendi imparatorluğunuzu kurup ordunuzu geliştireceğiniz strateji tabanlı bir Android oyunu.


Tarihi Roma İmparatorluğu'nun hikayesi üzerine geliştirilen Total Conquest, büyük imparator Sezar'ın ölümü ile başlıyor. Bu hikayede sizin gibi lejyonlar kendi imparatorluklarını kuruyor ve dünyanın en güçlü devleti olmak için büyük bir mücadeleye başlıyor. Total Conquest APK dosyasını indirin ve kendi imparatorluğunuzu sıfırdan inşa ederek gerçek oyunculara karşı savaşmanın keyfini çıkarın.


Total Conquest'te imparatorluğunuzu geliştirmek ve savunmak için birçok farklı birim var. Kuleler, tuzaklar, surlar ve 10'dan fazla askeri birim ile geniş bir öğe içeriği bulunuyor. Özellikle mutasyon geçirmiş Ork gibi devlerden oluşan askeri birliklerinizle savaşmak oyundaki heyecanı artırıyor. Bunun yanında savaş sanatınızı geliştirmek için her türlü geliştirmeyi yapmanız şart. Özellikle gerçek oyunculara karşı savaşırken geliştireceğiniz strateji hem sizin hem de imparatorluğunuzun kaderini belirliyor.


Gameloft ekibinin geliştirdiği bu oyun sürükleyici oyun hikayesi ve kaliteli grafikleri ile gayet başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan bu tarihi oyunu oynamak için Total Conquest APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Total Conquest ekran görüntüleri Total Conquest ekran görüntüleri Total Conquest ekran görüntüleri Total Conquest ekran görüntüleri Total Conquest ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder