Total Conquest ikon

Total Conquest APK

v2.1.4b

Total Conquest Açıklama

Total Conquest, kendi imparatorluğunuzu kurup ordunuzu geliştireceğiniz strateji tabanlı bir Android oyunu.


Tarihi Roma İmparatorluğu'nun hikayesi üzerine geliştirilen Total Conquest, büyük imparator Sezar'ın ölümü ile başlıyor. Bu hikayede sizin gibi lejyonlar kendi imparatorluklarını kuruyor ve dünyanın en güçlü devleti olmak için büyük bir mücadeleye başlıyor. Total Conquest APK dosyasını indirin ve kendi imparatorluğunuzu sıfırdan inşa ederek gerçek oyunculara karşı savaşmanın keyfini çıkarın.


Total Conquest'te imparatorluğunuzu geliştirmek ve savunmak için birçok farklı birim var. Kuleler, tuzaklar, surlar ve 10'dan fazla askeri birim ile geniş bir öğe içeriği bulunuyor. Özellikle mutasyon geçirmiş Ork gibi devlerden oluşan askeri birliklerinizle savaşmak oyundaki heyecanı artırıyor. Bunun yanında savaş sanatınızı geliştirmek için her türlü geliştirmeyi yapmanız şart. Özellikle gerçek oyunculara karşı savaşırken geliştireceğiniz strateji hem sizin hem de imparatorluğunuzun kaderini belirliyor.


Gameloft ekibinin geliştirdiği bu oyun sürükleyici oyun hikayesi ve kaliteli grafikleri ile gayet başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan bu tarihi oyunu oynamak için Total Conquest APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Total Conquest ekran görüntüleri Total Conquest ekran görüntüleri Total Conquest ekran görüntüleri Total Conquest ekran görüntüleri Total Conquest ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.4b

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi27.03.2020 - 12:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme440

Dosya boyutu 30.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10298

GÜVENLİKİndireceğiniz Total Conquest APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftKIHM

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder