Vikings: War of Clans ikon

Vikings: War of Clans

v2.5.1.604

Korkusuz ve güçlü Vikingler, Vikings: War of Clans oyununda karşı karşıya geliyorlar.

 

MMO tabanlı olarak geliştirilen oyuna kendi klanınızı kurarak başlıyorsunuz. Klanınızın gelişmesi ve savunmasını sağlayabilmeniz için inşa edebileceğiniz limanlardan savunma kulelerine kadar birçok birim bulunuyor. Elbette tüm gelişimler için oyun içi para ve değerli madenlere ihtiyacınız olacak. İhtiyacınız olan para ve değerli madenleri dostlarınızla ticaret yaparak kazanabilir veya fetihlere çıkarak düşman klanların ganimetlerini yağmalayarak elde edebilirsiniz. 

 

Vikings: War of Clans oyununda kara ordusu önemli olduğu kadar denizlerdeki donanma gücü de oldukça önemli. Özellikle klanınızın deniz kenarı olması durumunda denizden saldırı alabiliyorsunuz. Ani saldırılara karşı ittifak kurduğunuz dostlarınızı yardıma çağırabilirsiniz ama gene de kendi donanmanızı kurarak ordunuzun gücünü arttırmak en iyisi. Harika grafiklerle desteklenen kahraman vikinglerin hikayesine herkes katılsın diye oyun ücretsiz olarak sunulmuş; ancak yine de daha hızlı gelişmek ve güçlenmek için oyun içi satın alımlar yapabilirsiniz.

Vikings: War of Clans ekran görüntüleri Vikings: War of Clans ekran görüntüleri Vikings: War of Clans ekran görüntüleri Vikings: War of Clans ekran görüntüleri Vikings: War of Clans ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.1.604

GeliştiriciPlarium LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.06.2017 - 12:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme205

Dosya boyutu 75.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7639

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder