Vikings: War of Clans ikon

Vikings: War of Clans APK

v5.0.0.1464

Korkusuz ve güçlü Vikingler, Vikings: War of Clans APK oyununda karşı karşıya geliyorlar.


MMO tabanlı olarak geliştirilen oyuna kendi klanınızı kurarak başlıyorsunuz. Klanınızın gelişmesi ve savunmasını sağlayabilmeniz için inşa edebileceğiniz limanlardan savunma kulelerine kadar birçok birim bulunuyor. Elbette tüm gelişimler için oyun içi para ve değerli madenlere ihtiyacınız olacak. İhtiyacınız olan para ve değerli madenleri dostlarınızla ticaret yaparak kazanabilir veya fetihlere çıkarak düşman klanların ganimetlerini yağmalayarak elde edebilirsiniz.


Vikings: War of Clans oyununda kara ordusu önemli olduğu kadar denizlerdeki donanma gücü de oldukça önemli. Özellikle klanınızın deniz kenarı olması durumunda denizden saldırı alabiliyorsunuz. Ani saldırılara karşı ittifak kurduğunuz dostlarınızı yardıma çağırabilirsiniz ama gene de kendi donanmanızı kurarak ordunuzun gücünü arttırmak en iyisi. Harika grafiklerle desteklenen kahraman vikinglerin hikayesine herkes katılsın diye oyun ücretsiz olarak sunulmuş; ancak yine de daha hızlı gelişmek ve güçlenmek için oyun içi satın alımlar yapabilirsiniz.

Vikings: War of Clans ekran görüntüleri Vikings: War of Clans ekran görüntüleri Vikings: War of Clans ekran görüntüleri Vikings: War of Clans ekran görüntüleri Vikings: War of Clans ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Vikings: War of Clans APK son sürüm güncellemesinde;

Helheim diyarı eklenmiş,

Kahraman karakterleri için yeni teçhizatlar ve kıyafetler eklenmiş,

Birlik sayısı ve saldırı yeteneklerini hızlandırma özelliği eklenmiş,

Yeni klan kalkanları eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder