Battle Boom ikon

Battle Boom APK

v1.1.1

Battle Boom gerçek zamanlı 1'e 1 savaşlarda boy göstereceğiniz başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.

 

Kart tabanlı strateji kurgusuyla öne çıkan oyunda başlangıçtan itibaren gerçek oyunculara karşı yoğun tempoda savaşlara katılıyor, onları yenerek kart koleksiyonunuzu genişletmeye çalışıyorsunuz. Oyun biraz Clash Royale'i andıran bir yapıya sahip, ancak kendine özgü oyun modları sayesinde de milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda. Özellikle çoklu oyun modları kart tabanlı stratji oyunlarını sevenler için oldukça geniş bir oyun içeriği sunuyor.

 

Battle Boom yüksek kaliteli grafikleri sayesinde akıcı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Piyadelerinizi ve tanklarınızı hazırlayın; stratejik kartlarınızla düşmanlarınızı yok edin. Hepsi bu! Battle Boom APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Battle Boom nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battle Boom APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Battle Boom ekran görüntüleri Battle Boom ekran görüntüleri Battle Boom ekran görüntüleri Battle Boom ekran görüntüleri Battle Boom ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder