Battle Boom ikon

Battle Boom APK

v1.1.1

Battle Boom Açıklama

Battle Boom gerçek zamanlı 1'e 1 savaşlarda boy göstereceğiniz başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.

 

Kart tabanlı strateji kurgusuyla öne çıkan oyunda başlangıçtan itibaren gerçek oyunculara karşı yoğun tempoda savaşlara katılıyor, onları yenerek kart koleksiyonunuzu genişletmeye çalışıyorsunuz. Oyun biraz Clash Royale'i andıran bir yapıya sahip, ancak kendine özgü oyun modları sayesinde de milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda. Özellikle çoklu oyun modları kart tabanlı stratji oyunlarını sevenler için oldukça geniş bir oyun içeriği sunuyor.

 

Battle Boom yüksek kaliteli grafikleri sayesinde akıcı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Piyadelerinizi ve tanklarınızı hazırlayın; stratejik kartlarınızla düşmanlarınızı yok edin. Hepsi bu! Battle Boom APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Battle Boom ekran görüntüleri Battle Boom ekran görüntüleri Battle Boom ekran görüntüleri Battle Boom ekran görüntüleri Battle Boom ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1

GeliştiriciFourThirtyThree Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi01.07.2018 - 13:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme52

Dosya boyutu 195 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8889

GÜVENLİKİndireceğiniz Battle Boom APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ftt.battlecmd.gl

APK imzası: 282e1241a30bc8aa92110ad6e78805242a92b65c

Battle Boom nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battle Boom APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder