Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Grow Castle

Grow Castle

v1.16.0
reklamlar
Grow Castle
Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Grow Castle Açıklama

Kule savunma oyunu Grow Castle, minyatür kahramanlarla kulelerinizi koruduğunuz eğlenceli bir oyun.

 

Oyunun başlangıcında "Where is the hero?" sorusu sizi karşılıyor. Bu soruya karşılık olarak, sağa ve sola gidip gelen hero'ya benzeyen karakteri seçerek kendi ana karakterinizi belirlemiş oluyorsunuz. Küçük bir kule ve sınırlı sayıda savunmacı kahraman askerle düşmanlara karşı mücadeleyle ilerlediğiniz oyunda, öldürdüğünüz düşman karakteri karşılığında ödüller kazanıyorsunuz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde karşınıza çıkacak olan ejderha, büyücü ve değişik yaratıklara karşı koyabilmek için kazandığınız bu ödülleri kulenizi büyüterek daha güçlü hale getirmek ve yeni kahraman asker yetiştirmek için kullanmanız gerekiyor.

 

Grow Castle oyunu hem internetli hem de internetsiz oynanabiliyor. İnternet üzerinden oynamayı tercih eden kullanıcılar oyundaki lonca sistemini kullanarak çevrimiçi savaşlara katılabiliyor. Klan Savaşları olarak adlandırılan bu özellikte en fazla 20 üyeli klan birliklerine katılarak wave sıralamasına dahil olabilirsiniz. Aslında burada gerçek bir savaş yapılmıyor, wave sıralaması toplanarak klanların puanları karşılaştırılıyor ve en yüksek puana sahip olan klan savaşı kazanmış oluyor. Tamamen ücretsiz olarak oynanılan oyunda kahramanlarınız ve kuleleriniz için özel çevrimiçi satın alma seçenekleri mevcut. İsterseniz oyunda kazanacağınız puanlarla, isterseniz de bu satın alma seçenekleri ile kule ve birliklerinizi geliştirebilir ve düşmanlarınıza üstün gelebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Ironfirst tasarımlı yeni kahraman eklendi.

Artıları

Çevrimiçi klan birlikleri,

Özel yetenekli kahramanlar,

Akıcı seviye ilerlemesi.

Eksileri

Klan birliklerinde oyuncular birbirlerinin kulesine saldırma imkanına sahip olabilirdi.

reklamlar

Grow Castle Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: