Grow Castle ikon

Grow Castle APK

v1.23.4

Kule savunma oyunu Grow Castle, minyatür kahramanlarla kulelerinizi koruduğunuz eğlenceli bir oyun.

 

Oyunun başlangıcında Where is the hero? sorusu sizi karşılıyor. Bu soruya karşılık olarak, sağa ve sola gidip gelen hero'ya benzeyen karakteri seçerek kendi ana karakterinizi belirlemiş oluyorsunuz. Küçük bir kule ve sınırlı sayıda savunmacı kahraman askerle düşmanlara karşı mücadeleyle ilerlediğiniz oyunda, öldürdüğünüz düşman karakteri karşılığında ödüller kazanıyorsunuz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde karşınıza çıkacak olan ejderha, büyücü ve değişik yaratıklara karşı koyabilmek için kazandığınız bu ödülleri kulenizi büyüterek daha güçlü hale getirmek ve yeni kahraman asker yetiştirmek için kullanmanız gerekiyor.

 

Grow Castle oyunu hem internetli hem de internetsiz oynanabiliyor. İnternet üzerinden oynamayı tercih eden kullanıcılar oyundaki lonca sistemini kullanarak çevrimiçi savaşlara katılabiliyor. Klan Savaşları olarak adlandırılan bu özellikte en fazla 20 üyeli klan birliklerine katılarak wave sıralamasına dahil olabilirsiniz. Aslında burada gerçek bir savaş yapılmıyor, wave sıralaması toplanarak klanların puanları karşılaştırılıyor ve en yüksek puana sahip olan klan savaşı kazanmış oluyor. Tamamen ücretsiz olarak oynanılan oyunda kahramanlarınız ve kuleleriniz için özel çevrimiçi satın alma seçenekleri mevcut. İsterseniz oyunda kazanacağınız puanlarla, isterseniz de bu satın alma seçenekleri ile kule ve birliklerinizi geliştirebilir ve düşmanlarınıza üstün gelebilirsiniz.

Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle ekran görüntüleri Grow Castle ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Grow Castle son sürümünde oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Çevrimiçi klan birlikleri,

Özel yetenekli kahramanlar,

Akıcı seviye ilerlemesi.

Eksileri

Klan birliklerinde oyuncular birbirlerinin kulesine saldırma imkanına sahip olabilirdi.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder