Chess Rush ikon

Chess Rush APK

v1.8.612

Chess Rush, Android için geliştirilen başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.


Tencent stüdyosunun geliştirdiği oyun gerçek zamanlı savaşlar üzerine kurulu. 10 dakikalık maçlar ve klasik oyun modu şeklinde yapılan savaşlarda rakibini yok eden maçı, yani savaşı kazanıyor. Chess Rush'ın en önemli özelliği sıra tabanlı strateji kurgusu. Doğru zamanda doğru hamleleri yaparak rakiplerinize vereceğiniz zararı maksimuma çıkarma şansınız var. Tabii savaşçı karakterlerinizi de doğru seçmeniz çok önemli. Toplamda 50'den fazla karakter içerisinden kendinize bir takım oluşturmanız ve bunların yeteneklerini geliştirerek kullanmanız gerekiyor. Doğru adam ve doğru taktik seçimi yapan her oyuncu savaşın en büyük kazananı oluyor.


Chess Rush 10 dakikalık savaşlara konu olsa da savaşta 8 farklı takım yer alıyor. Kazanmak için de hepsini yenmeniz şart. Sizin gibi gerçek oyuncular tarafından kontrol edilen takımların gelişme ve güç seviyeleri farklı olduğu için savaşlar oldukça zorlu ve heyecanlı geçiyor. Daha az takımla savaşmak isteyen oyuncular da unutulmamış: isterseniz arkadaşlarıyla birlikte 2'ye 2 savaş modunda kendini geliştirmek için oynayabilirsiniz.


PUBG Mobile ve CrossFire gibi efsanevi aksiyon oyunlarına imza atan Tencent Games stüdyosu, Chess Rush oyununda da tecrübesini göstermiş. Hem grafikler hem de oyun yapısı, savaş ve strateji oyunlarını sevenler için oldukça sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Chess Rush APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek zamanlı savaşlarda çarpışmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Chess Rush ekran görüntüleri Chess Rush ekran görüntüleri Chess Rush ekran görüntüleri Chess Rush ekran görüntüleri Chess Rush ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Chess Rush APK son sürüm ile;

Turbo modu geliştirilmiş,

Öne Çıkan Kahraman özelliği eklenmiş,

Macera modu eklenmiş,

Klasik modda ikili sıra özelliği eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder