Rush Wars ikon

Rush Wars APK

v0.284

Rush Wars, Android için geliştirilen sürükleyici bir strateji oyunu.


Başarılı oyun kurgusuyla dikkat çeken Rush Wars, maden takımlarının savaşlarını konu alıyor. Oyunda her gerçek oyuncu kendi maden alanını korumak ve büyütmek zorunda. Ancak bu hiç de kolay değil: karşınızda yüksek stratejiye sahip gerçek oyuncular ve büyük takımlar oluyor. Bu nedenle kendi takımınızı her zaman savaşmaya hazır tutmanız şart.


Rush Wars APK dosyasını indirip kurduktan sonra takımınızı kurarak oyuna başlıyorsunuz. Başlangıçta keşfetmeniz gereken maden yatakları var. Keşfettiğiniz ilk maden yatağından itibaren kendinizi oyunun savaş dolu hikayesinde buluyorsunuz. Takım komutanı olarak size düşen görev madenlerinize saldıran düşmanları yok etmek ve yeni madenleri ele geçirmek. Farklı yeteneklere sahip karakterlerinizi ve takım gücünü artıran geliştirmeleri yerine getirerek her zaman savaşa hazır olun.


Supercell ekibi tarafından geliştirilen Rush Wars ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Rush Wars APK dosyasını hemen indirin ve gerçek zamanlı savaşın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Rush Wars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rush Wars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rush Wars ekran görüntüleri Rush Wars ekran görüntüleri Rush Wars ekran görüntüleri Rush Wars ekran görüntüleri Rush Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Rush Wars APK son sürüm ile;

Saldırı ve savunma için yeni savaş kutuları eklenmiş,

Savunma birliklerini altın madenleri ile yenileme özelliği eklenmiş,

3 yeni harita eklenmiş,

Oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Rush Wars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Rush Wars v0.64 için
Bu oyunun surumu 4.4.2 ye kadar dusermi ilerde?