Rise of Kingdoms: Lost Crusade ikon

Rise of Kingdoms: Lost Crusade APK

v1.0.33.15

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Açıklama

Rise of Kingdoms, Osmanlı Devleti'nin efsanevi hikayesine katılacağınız sürükleyici bir savaş ve strateji oyunudur.


Osmanlı medeniyetini kontrol edeceğiniz oyunda 1. Osman ve II. Mehmet padişahlarının yardımıyla Anadolu'yu yeniden fethedecek, Osmanlı'yı ihtişamlı günlerine tekrar döndürmeye çalışacaksınız. Oyun bölge bazlı devletlerin tekrar canlandırılması üzerine kurulmuş bir hikayeyle karşımıza geliyor. Aslında seçebileceğiniz birçok devlet var ama, yapımcı Türklere özel olarak Osmanlı Devleti'ni önplana çıkarmış bulunuyor.


Rise of Kingdoms APK dosyasını indirip kurduktan sonra 11 medeniyet arasından seçiminizi yapıyor ve tarihi savaşlara katılmaya hazır hale geliyorsunuz. Oyunun en sevdiğimiz özellikleri arasında neredeyse sonsuz dünya haritası ve devletlerin kendine has askeri birimleri olması var. Yani, Osmanlı Devleti'nde Yeni Çeriler, Japon İmparatorluğu'nda Samuraylar özel askeri birim olarak savaşmayı bekliyor. Tabii ki onlara liderlik edecek olan sizsiniz.


Rise of Kingdoms'daki savaşlar temel olarak gerçek zamanlı strateji savaşları tarzına sahip. Savaş sırasında birliklerinizi kontrol etmek ve takviye kuvvetler çıkarmak gibi anlık işlemleri kolayca yapmanız mümkün oluyor. Özellikle savaştaki başarınızı sürekli hale getirmek için hem devletinizi hem de askeri birliklerinizi sürekli geliştirmeniz şart. Bunu da ganimetler ve sonsuz haritada keşfedeceğiniz madenlerle yapıyorsunuz.


Android'in en başarılı savaş ve strateji oyunları arasında yer alan Rise of Kingdoms'ın grafikleri mükemmel derecede kaliteli. Akıcı oyun kurgusu ve sürükleyici tarihi hikayesi ile bu oyun kesinlikle denemeniz gereken bir yapım olmuş. Rise of Kingdoms APK dosyasını ücretsiz ve hızlıca indirerek Osmanlı Devleti'nin tarihi mücadelesine ortak olabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Rise of Kingdoms APK güncel sürümü ile Davetli Osiris Turnuvası, Aile Günü, Ceroli Krizi ve Kayıp Krallık isimli yeni etkinlikler eklenmiş.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade ekran görüntüleri Rise of Kingdoms: Lost Crusade ekran görüntüleri Rise of Kingdoms: Lost Crusade ekran görüntüleri Rise of Kingdoms: Lost Crusade ekran görüntüleri Rise of Kingdoms: Lost Crusade ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.33.15

GeliştiriciLilith Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi23.04.2019 - 15:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1663

Dosya boyutu 574 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9555

GÜVENLİKİndireceğiniz Rise of Kingdoms: Lost Crusade APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lilithgame.roc.gp

APK imzası: b113e86a1c55acd57794bcee9246e9cfabe41240

Rise of Kingdoms: Lost Crusade eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Rise of Kingdoms: Lost Crusade versiyonları:
  • 1. Rise of Kingdoms: Lost Crusade v1.0.31.19
  • 2. Rise of Kingdoms: Lost Crusade v1.0.23.15
  • 3. Rise of Kingdoms: Lost Crusade v1.0.18.24
  • 4. Rise of Civilizations

Rise of Kingdoms: Lost Crusade nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rise of Kingdoms: Lost Crusade APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

7 kullanıcı oyuna göre

Rise of Kingdoms: Lost Crusade için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Rise of Civilizations için
the escapist 2 yükler misin