Osmanlı'nın Yükselişi ikon

Osmanlı'nın Yükselişi APK

v1.1.4

Osmanlının Yükselişi, Osmanlı Devleti'ni yeniden kurup yöneteceğiniz sürükleyici bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Osmanlı'nın Yükselişi APK dosyasını indirerek Osmanlı Türkleri’nin dünyasını keşfedin ve kendi imparatorluğunu kurmak için onların yolundan gidin.

 

Unutma, kalıcı bir miras bırakmak istiyorsan yapman gereken tek şey düşmanlarını bozguna uğratmaktır. Derinliklere doğru yol aldıkça, baş döndürücü Osmanlı Mimarisi ve cesur savaşçılarıyla Türklere ait bu imparatorluğun efsanevi günlerini bizzat tanıma fırsatı bulacaksın. Topraklarının onur ve refah içinde büyümesine yardımcı olmak ve zorlu mücadelelerde bulunmak için, kaleni geliştir, binalarını inşa et ve topraklarını genişlet!


En yenilikçi MMO RTS oyunlarının öncüsü olarak, kendini sadece gerçek stratejilerin bir anlam ifade ettiği savaşlarda sürüklenirken bulacaksın. Tüm cesaretini topla ve saldır, gerekirse geri çekilmekten bile kaçınma, ittifak oluştur ve ittifakınla birlikte devasa saldırılar gerçekleştir.


Efendiler, Osmanlı İmparatorluğu’nu savunmak, milyonlarca düşmanı bozguna uğratmak ve O tahtı güvenceye almak için gerektiğinde herşeyi feda etmeye hazır mısınız? Osmanlı'nın Yükselişi APK dosyasını ücretsiz indirerek imparatorluğunuzu kurmaya başlayın. İyi oyunlar.

Osmanlı'nın Yükselişi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Osmanlı'nın Yükselişi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Günlük Hedef tamamlama özelliği eklenmiş,

Şükrangünü'ne özel yeni etkinlik eklenmiş,

İyi Niyet Paketi eklenmiş,

Mihriman Fonu ve Günlük Özel Teklifler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder