Osmanlı'nın Yükselişi ikon

Osmanlı'nın Yükselişi APK

v1.1.4

Osmanlı'nın Yükselişi Açıklama

Osmanlının Yükselişi, Osmanlı Devleti'ni yeniden kurup yöneteceğiniz sürükleyici bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Osmanlı'nın Yükselişi APK dosyasını indirerek Osmanlı Türkleri’nin dünyasını keşfedin ve kendi imparatorluğunu kurmak için onların yolundan gidin.

 

Unutma, kalıcı bir miras bırakmak istiyorsan yapman gereken tek şey düşmanlarını bozguna uğratmaktır. Derinliklere doğru yol aldıkça, baş döndürücü Osmanlı Mimarisi ve cesur savaşçılarıyla Türklere ait bu imparatorluğun efsanevi günlerini bizzat tanıma fırsatı bulacaksın. Topraklarının onur ve refah içinde büyümesine yardımcı olmak ve zorlu mücadelelerde bulunmak için, kaleni geliştir, binalarını inşa et ve topraklarını genişlet!


En yenilikçi MMO RTS oyunlarının öncüsü olarak, kendini sadece gerçek stratejilerin bir anlam ifade ettiği savaşlarda sürüklenirken bulacaksın. Tüm cesaretini topla ve saldır, gerekirse geri çekilmekten bile kaçınma, ittifak oluştur ve ittifakınla birlikte devasa saldırılar gerçekleştir.


Efendiler, Osmanlı İmparatorluğu’nu savunmak, milyonlarca düşmanı bozguna uğratmak ve O tahtı güvenceye almak için gerektiğinde herşeyi feda etmeye hazır mısınız? Osmanlı'nın Yükselişi APK dosyasını ücretsiz indirerek imparatorluğunuzu kurmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Günlük Hedef tamamlama özelliği eklenmiş,

Şükrangünü'ne özel yeni etkinlik eklenmiş,

İyi Niyet Paketi eklenmiş,

Mihriman Fonu ve Günlük Özel Teklifler eklenmiş.

Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri Osmanlı'nın Yükselişi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.4

GeliştiriciONEMT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi14.09.2018 - 13:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme102

Dosya boyutu 85.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9001

GÜVENLİKİndireceğiniz Osmanlı'nın Yükselişi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.and.ooe.tr

APK imzası: 25bf8c8caa5515de5bfbe1a4b225056df48c9fbd

Osmanlı'nın Yükselişi eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Osmanlı'nın Yükselişi versiyonları:
  • 1. Osmanlı'nın Yükselişi v1.1.2

Osmanlı'nın Yükselişi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Osmanlı'nın Yükselişi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder