Star Wars™: Force Arena ikon

Star Wars™: Force Arena APK

v1.6.9

Star Wars karakterleri Star Wars™: Force Arena oyunuyla galaksinin hakimiyetini sağlamak için çevrimiçi çok oyunculu savaşlara çıkıyor.

 

Aralarında Rogue One karakterlerinin de olduğu 80'den fazla Star Wars karakteriyle oluşturacağınız ekiple katıldığınız bu mücadelede hem çevrimiçi çok oyunculu hem de birebir (PvP) savaşlarında rakiplerinizi yenerek galaksinin hakimiyetini ele geçirmeye çalışacaksınız. Oyundaki tüm savaşların gerçek zamanlı çok oyunculardan oluşması nedeniyle stratejilerinizi ve yardımcı kartlarınızı sürekli hazır tutmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca, Han Solo ve Chewbacca ikilileriyle uygulayacağınız stratejiler sizi her zaman rakibinizden bir adım öne çıkartacak. Oyundaki karakter toplama sistemi ve karakterinizin gelişimleri savaş alanında göstereceğiniz başarılara bağlı. Bu nedenle özel etkinliklere katılarak savaş meydanında sizi güçlendirecek özel karakterler ve bonus ödüller kazanmaya çalışmalısınız.

 

Netmarble Games'in mobil oyunlardaki tecrübesini oldukça hissettiren Star Wars™: Force Arena'da oyun fiziği ve yüksek kalite grafiklerle oyun zevki oldukça yüksek. Android için yayınlandıktan kısa bir süre sonra milyonlarca kullanıcı tarafından indirilmesi de bunu doğrular nitelikte. Ücretsiz olarak sunulan oyunun APK dosyasını indirerek galaksi hakimiyeti savaşlarının tadını çıkarın.

Star Wars™: Force Arena ekran görüntüleri Star Wars™: Force Arena ekran görüntüleri Star Wars™: Force Arena ekran görüntüleri Star Wars™: Force Arena ekran görüntüleri Star Wars™: Force Arena ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı oyun motoru,

Yüksek kalite grafikler,

Tamamen gerçek zamanlı savaşlar,

Gerçek zamanlı etkili strateji kartları.

Eksileri

Özel etkinliklerde karakter kazanmak oldukça zor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder