Empire War: Age of Heroes ikon

Empire War: Age of Heroes APK

v8.086

Empire War: Age of Heroes oyunuyla imparatorluklar soluksuz savaşlara katılıyor.

 

Kendi imparatorluğunuzu kurarak başlayacağınız Empire War, devasa bir ordu yönetimi ve üstün strateji kurgu yeteneğine sahip padişah rolünü size veriyor. Bu görevin en zor yanı, imparatorluğunuzu sürekli büyütmeniz. Bunun için strateji kurgulamalı, devasa çok oyunculu savaşlara katılmalı ve tarihi şehirleri fethederek kaynaklarınızı zenginleştirmeniz şart.

 

Empire War: Age of Heroes imparatorluklar için ihtiyaç duyduğunuz hemen her özelliğe sahip: ittifaklar, kaynak araştırmaları, ganimet paylaşımı, teknoloji araştırma merkezleri, asker alma birimleri ve daha birçok özellikle eksiksiz bir deneyim sunmayı başarıyor. Tarihi imparatorlukların konu alındığı savaş oyunlarını seviyorsanız Empire War: Age of Heroes kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Ücretsiz Empire War: Age of Heroes APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Empire War: Age of Heroes ekran görüntüleri Empire War: Age of Heroes ekran görüntüleri Empire War: Age of Heroes ekran görüntüleri Empire War: Age of Heroes ekran görüntüleri Empire War: Age of Heroes ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Epik kahramanlar için yeni sistem güncellemesi,

Yeni etkinlik eklenmiş,

Tatil modunda hesap değiştirme özelliği eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder