War Machines: Tank Oyunu ikon

War Machines: Tank Oyunu APK

v6.16.0

Online çok oyunculu tank savaşlarını konu alan War Machines: Tank Oyunu, devasa tankların yüksek seviyedeki aksiyon heyecanını oyunseverlere sunuyor.


Oyunda üç farklı oynanış modu bulunuyor: Meydan savaşları, takım savaşları ve ülke savunmaları. Meydan savaşlarında tek başınıza diğer oyuncularla, takım savaşlarında ise iki takım halinde mücadele ediyorsunuz. War Machines'in en çok ilgi gören ülke savunmaları modunda ülkenizin topraklarını koruyor ve eğer başarabilirseniz düşman ülkenin topraklarını ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Düşman tanklarını yok etmek için çıktığınız her mücadele üç dakikadan oluşuyor, bu sürede düşmana en çok kayıp verdiren oyuncular mücadeleyi kazanıyor.


Çeşitli seviyelerde onlarca tank modelinin bulunduğu oyunda tankların manevra ve ateş kabiliyeti, başarılı oyun motoru sayesinde oldukça yüksek seviyede. Savaşlardan kazanacağınız oyun içi paralarla tanklarınızın yeteneklerini geliştirebilir veya daha yeni bir tank satın alabilirsiniz.

War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

War Machines: Tank Oyunu APK son sürüm güncellemesinde kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Artıları

Başarılı oyun motoru,

Göz yormayan grafikler,

Çevrimiçi oyun tabanı.

Eksileri

Oyuna üye olmak zorunlu.

Yorumlar

War Machines: Tank Oyunu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce War Machines: Tank Oyunu v1.8.10 için
İndirilmiyor