War Machines: Tank Oyunu ikon

War Machines: Tank Oyunu

v1.8.10

Online çok oyunculu tank savaşlarını konu alan War Machines: Tank Oyunu, devasa tankların yüksek seviyedeki aksiyon heyecanını oyunseverlere sunuyor.

 

Oyunda üç farklı oynanış modu bulunuyor: Meydan savaşları, takım savaşları ve ülke savunmaları. Meydan savaşlarında tek başınıza diğer oyuncularla, takım savaşlarında ise iki takım halinde mücadele ediyorsunuz. War Machines'in en çok ilgi gören ülke savunmaları modunda ülkenizin topraklarını koruyor ve eğer başarabilirseniz düşman ülkenin topraklarını ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Düşman tanklarını yok etmek için çıktığınız her mücadele üç dakikadan oluşuyor, bu sürede düşmana en çok kayıp verdiren oyuncular mücadeleyi kazanıyor. 

 

Çeşitli seviyelerde onlarca tank modelinin bulunduğu oyunda tankların manevra ve ateş kabiliyeti, başarılı oyun motoru sayesinde oldukça yüksek seviyede. Savaşlardan kazanacağınız oyun içi paralarla tanklarınızın yeteneklerini geliştirebilir veya daha yeni bir tank satın alabilirsiniz.

War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı oyun motoru,

Göz yormayan grafikler,

Çevrimiçi oyun tabanı.

Eksileri

Oyuna üye olmak zorunlu.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.10

GeliştiriciFun Games For Free

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi17.02.2017 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme830

Dosya boyutu 47.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7477

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi13 gün önce War Machines: Tank Oyunu v1.8.10 için
İndirilmiyor