Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » War Machines: Tank Oyunu

War Machines: Tank Oyunu

v1.8.10
reklamlar
War Machines: Tank Oyunu
War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu ekran görüntüleri War Machines: Tank Oyunu tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

War Machines: Tank Oyunu Açıklama

Online çok oyunculu tank savaşlarını konu alan War Machines: Tank Oyunu, devasa tankların yüksek seviyedeki aksiyon heyecanını oyunseverlere sunuyor.

 

Oyunda üç farklı oynanış modu bulunuyor: Meydan savaşları, takım savaşları ve ülke savunmaları. Meydan savaşlarında tek başınıza diğer oyuncularla, takım savaşlarında ise iki takım halinde mücadele ediyorsunuz. War Machines'in en çok ilgi gören ülke savunmaları modunda ülkenizin topraklarını koruyor ve eğer başarabilirseniz düşman ülkenin topraklarını ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Düşman tanklarını yok etmek için çıktığınız her mücadele üç dakikadan oluşuyor, bu sürede düşmana en çok kayıp verdiren oyuncular mücadeleyi kazanıyor. 

 

Çeşitli seviyelerde onlarca tank modelinin bulunduğu oyunda tankların manevra ve ateş kabiliyeti, başarılı oyun motoru sayesinde oldukça yüksek seviyede. Savaşlardan kazanacağınız oyun içi paralarla tanklarınızın yeteneklerini geliştirebilir veya daha yeni bir tank satın alabilirsiniz.

Artıları

Başarılı oyun motoru,

Göz yormayan grafikler,

Çevrimiçi oyun tabanı.

Eksileri

Oyuna üye olmak zorunlu.

reklamlar

War Machines: Tank Oyunu Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: