Sky Kingdoms ikon

Sky Kingdoms APK

v1.0.2

Sky Kingdoms ile ejderhaların fantastik dünyasına girin.

 

Oyunun hikayesi ejderhaların gökyüzündeki ülkesinde geçiyor. Ejderha Lordu olarak kendinize yer bulacağınız ülkede kendi kalenizi inşa ediyor ve ejderha yetiştirmeye başlıyorsunuz. Ejderhalar evcil yetişiyor gibi görünse de, büyüdükleri zaman gökyüzünün diğer ülkelerini ele geçirmeniz için en büyük yardımcılarınız olacaklar. Yani, onlar aslında birer savaşçı ve hepsini de farklı yeteneklerle geliştirmeniz gerekiyor.

 

Gerçek oyuncuların çarpıştığı Sky Kingdoms'ta oyuncular bir yandan savaşırken, bir yandan imparatorluklarını büyütebilmek için ticaret yapmak zorunda. Ülkenizde yetişen ürünleri diğer oyunculara satarak para kazanıyor ve kendi imparatorluğunuz için yeni ürünler satın alabiliyorsunuz. Bunun dışında para kazanmanın diğer yolu da savaşlardan sonra diğer imparatorlukları yağmalamak.

 

Sky Kingdoms'ın grafik yapısı oldukça akıcı bir görüntü sunuyor. Başarılı hikaye kurgusu sayesinde de seviyeler yeterli aşamalara ayrılmış durumda. Sky Kingdoms APK dosyasını indirerek gökyüzünün fantastik ejderha ülkeleri arasındaki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Sky Kingdoms ekran görüntüleri Sky Kingdoms ekran görüntüleri Sky Kingdoms ekran görüntüleri Sky Kingdoms ekran görüntüleri Sky Kingdoms ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Minotaus, Rosecoe ve Downy kahramanları eklenmiş,

Bina kilitlerini açma seviyesi yükseltilmiş,

Magic Dragon ejderhası eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder