Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ikon

Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu APK

v10.18.3338889

PvP tabanlı Teamfight Tactics oyunuyla aksiyon dolu strateji savaşları sizi bekliyor.


Teamfight Tactics efsanevi LoL oyununun karakterlerini içeren tur tabanlı bir taktik savaşı oyunudur. Kahraman karakterlerden oluşturacağınız bir takımla katılacağınız savaşlarda rakiplerinizi yenmek ve üst tura yükselmek için mücadele ediyorsunuz. Her savaş sizin gibi oyuncular için yeni bir deneyim aslında. Çünkü oyunun internet bağlantısı olması sayesinde yepyeni içerikler ve yeni strateji kurguları sürekli karşınıza çıkıyor.


Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu'nda her oyuncu kendi kahramanlarını geliştirmekle sorumlu. LoL'dan gelen karakterlerin yetenek skalası oldukça geniş. Bu da size birçok geliştirme seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor. Karakterleriniz ve seviyeniz geliştikçe oyunun zorlaştığını söyleyelim. Bu yüzden karakter gelişimini eksiksiz tamamlamalısınız.


Riot Games ekibinin geliştirdiği Teamfight Tactics sürükleyici oyun kurgusu ve yüksek kaliteli grafikleri ile öne çıkıyor. Android strateji oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Teamfight Tactics APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Teamfight Tactics APK yeni güncellemesi ile galaksi sisteminde geliştirmeler yapılmış ve yeni özellikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder