Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ikon

Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu APK

v12.2.4188114

PvP tabanlı Teamfight Tactics oyunuyla aksiyon dolu strateji savaşları sizi bekliyor.


Teamfight Tactics efsanevi LoL oyununun karakterlerini içeren tur tabanlı bir taktik savaşı oyunudur. Kahraman karakterlerden oluşturacağınız bir takımla katılacağınız savaşlarda rakiplerinizi yenmek ve üst tura yükselmek için mücadele ediyorsunuz. Her savaş sizin gibi oyuncular için yeni bir deneyim aslında. Çünkü oyunun internet bağlantısı olması sayesinde yepyeni içerikler ve yeni strateji kurguları sürekli karşınıza çıkıyor.


Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu'nda her oyuncu kendi kahramanlarını geliştirmekle sorumlu. LoL'dan gelen karakterlerin yetenek skalası oldukça geniş. Bu da size birçok geliştirme seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor. Karakterleriniz ve seviyeniz geliştikçe oyunun zorlaştığını söyleyelim. Bu yüzden karakter gelişimini eksiksiz tamamlamalısınız.


Riot Games ekibinin geliştirdiği Teamfight Tactics sürükleyici oyun kurgusu ve yüksek kaliteli grafikleri ile öne çıkıyor. Android strateji oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Teamfight Tactics APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Teamfight Tactics APK güncel sürümü ile yeni etkinlikler ve ödüller oyuna eklenmiş.

Yorumlar

Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Teamfight Tactics: LoL Strateji Oyunu v10.20.3376669 için
Paketin ayrıştırılmasında bir sorun oluştu diyor.