Brothers in Arms 3 ikon

Brothers in Arms 3 APK

v1.4.5f

Gameloft tarafından geliştirilen savaş oyunu Brothers in Arms 3 sürükleyici hikayesiyle oyunculara mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor.

 

2. Dünya Savaşı'nın işlendiği oyunda Çavuş Wright karakteri ile Normandiya işgali sonrası düşmanı topraklardan atmak için heyecan ve aksiyon dolu operasyonlar sizi bekliyor. Bu operasyonlarda en büyük yardımcılarınız kardeş karakterleriniz ve doğru silah seçimleriniz olacak. Seviye usulü olarak rütbe atlayacağınız oyunda, rütbeniz yükseldikçe görevleriniz de zorlaşıyor. Özel kuvvetlere dahil bir asker olarak göreviniz ne olursa olsun başarılı bir şekilde tamamlamak zorundasınız.

 

Android'in en iyi savaş oyunlarından birisi olan Brothers in Arms 3'ün yüksek kaliteli grafikleri savaş sahneleri için özel olarak optimize edilmiş, her sahnede gerçekçi grafik yapısı oyunun içerisine girmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan Brothers in Arms 3 APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Brothers in Arms 3 ekran görüntüleri Brothers in Arms 3 ekran görüntüleri Brothers in Arms 3 ekran görüntüleri Brothers in Arms 3 ekran görüntüleri Brothers in Arms 3 ekran görüntüleri
Artıları

Sürükleyici oyun hikayesi,

Gerçekçi ve kaliteli grafik yapısı,

Geniş geliştirme seçenekleri.

Eksileri

Yüksek performans için sistem gereksinimi çok fazla.

Yorumlar

Brothers in Arms 3 için toplam 33 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Enesbatur 004 yıl önce Brothers in Arms 3 v1.4.5f için
Abi daha denemedim ama bence çok güzel
Ziyaretçi5 yıl önce Brother in Arms 3 v1.0.3 için
hileli mi biri söyler mi
Ziyaretçi6 yıl önce Brother in Arms 3 v1.0.3 için
Acaba oyun a girince wi-fi istiyor mu arkadaslar yüklenmek için play store da istiyor da
Ziyaretçi6 yıl önce Brother in Arms 3 v1.0.3 için
oyun yesilll
Ziyaretçi6 yıl önce Brother in Arms 3 v1.0.3 için
Oyun çok guzel saolun