Alive in Shelter ikon

Alive in Shelter APK

v11.2.8

Alive In Shelter yer altı barınağında hayatta kalmaya çalıştığınız başarılı bir oyun.

 

Post-nükleer, yani nükleer sonrası bir dönemi konu alan oyunda ailenizle birlikte yer altı barınağında hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bunun için yerine getireceğiniz görevler arasında öncelikli olarak yiyecek bulmak ve sonra da yaşam malzemeleri üretmek geliyor. İlk yiyecekleriniz patates ve havuç gibi yiyecekler oluyor, ilerleyen bölümlerde ise yaban mersini ve buğday gibi ürünleri ekmeye başlıyorsunuz.

 

Alive In Shelter'in kurgusunda kimya da önemli bir yere sahip. Ailenizin nükleer patlamadan az etkilenmesi için simya çalışmaları yapmanız gerekiyor. Ayrıca radyo ve televizyon sinyallerini yakalayacak teknoloji yeniden ürettiğinizde sizin gibi hayatta kalan diğer oyuncularla iletişime geçebiliyorsunuz. Bu da daha çok oyunda ihtiyacınız olan diğer malzemeleri değiş-tokuş yapmanızı sağlayacak.

 

Minecraft gibi 8-bit grafiklerle geliştirilen Alive in Shelter izem ve macera dolu görevleriyle oynaması oldukça zevkli bir oyun. Ücretsiz sunulan APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Alive in Shelter ekran görüntüleri Alive in Shelter ekran görüntüleri Alive in Shelter ekran görüntüleri Alive in Shelter ekran görüntüleri Alive in Shelter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder