Age of Z ikon

Age of Z APK

v1.1.76

Age of Z oyunuyla dünyayı istila eden zombilere karşı sürükleyici bir savaşa katılın.


Oyunun hikayesi, zombi krizinin patlaması üzerine kurulu. Dünyanın her yerinde uygarlığı tehdit eden zombilere karşı koyacak cesur komutanlara ihtiyaç var. Bu komutanlardan birisi de sizsiniz. Zombiler insanlığı yok etmeden kendi ordunuzu kurun ve insan uygarlığını yeniden inşa etmek için şehrinizi kurarak geliştirmeye başlayın.


Sürükleyici oyun kurgusu ve başarılı grafik yapısıyla dikkat çeken Age of Z tamamen ücretsiz. Age of Z APK dosyasını indirerek zombilere karşı savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Age of Z nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Age of Z APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Age of Z ekran görüntüleri Age of Z ekran görüntüleri Age of Z ekran görüntüleri Age of Z ekran görüntüleri Age of Z ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Age of Z APK son sürüm güncellemesi ile oyun motoru optimize edilmiş.

Yorumlar

Age of Z için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Age of Z v1.1.76 için
Super