Savaş Meydanı ikon

Savaş Meydanı APK

v1.4.1

Gerçek zamanlı strateji oyunu Savaş Meydanı'nda birliklerinizi savaşa hazırlayın.

 

MMO tabanlı geliştirilen Savaş Meydanı'na kendi ordunuzu kurarak başlıyor ve en iyi ekipmanları belirliyorsunuz. En iyi birliklerinizi hazırladıktan sonra artık savaşa hazırsınız demektir. Oyunu generallerin savaşı olarak düşünebilirsiniz. Her general sizin gibi gerçek oyunculardan oluşuyor ve hepsinin amacı aynı: En güçlü general olmak. Bu amaçla kurduğunuz ordunun tüm stratejisini, savaş alanındaki manevralarını ve geliştirmelerini sadece siz belirliyorsunuz. Tüm bu yetkileri yerine getirmek için oyundaki görevleri eksiksiz tamamlamaya dikkat edin. Her görevden sonra kazanacağınız özel sandıklar ordunuzu ve birliklerinizi geliştirecek sürprizlerle dolu.

 

Savaş Meydanı'nda arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla ittifaklar kurmanız mümkün. Özellikle üstün güce sahip düşmana karşı kuracağınız ittifaklar savaş alanındaki işinizi kolaylaştırıyor. İttifaka katılan her birlik için farklı yetkiler tanımlayabilirsiniz. Örneğin, siz kuşatma yetkisine sahip olurken, diğer oyuncunun birliklerine keskin nişancı veya saldırı yetkilerini verebilirsiniz.

 

Oyun Netmarble EMEA ekibi tarafından geliştiriliyor. Bilmeyenler için belirtelim, Netmarble'a bağlı çalışan Netmarble EMEA ekibi tamamen Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarına yönelik oyunlar geliştiriyor. Bu nedenle Savaş Meydanı oyunu tamamen Türkçe olarak Türkiye pazarına sunulmuş. Google Play'de henüz ön kayıt aşamasında olan oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Savaş Meydanı ekran görüntüleri Savaş Meydanı ekran görüntüleri Savaş Meydanı ekran görüntüleri Savaş Meydanı ekran görüntüleri Savaş Meydanı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Stabilite ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Savaş Meydanı için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Savaş Meydanı v1.3 için
Merhaba çok güzel