Last Shelter Survival ikon

Last Shelter Survival APK

v2.41.2

Last Shelter Survival Açıklama

Küresel zombi savaşı başladı. Last Shelter Survival gerçek zamanlı olarak zombilere karşı savaşacağınız sürükleyici bir oyun. Last Shelter Survival APK dosyasını indirin ve savaştaki yerinizi alın.


Zombilere karşı koyacağınız bu strateji oyununa kendi şehrinizi ve askeri üssünüzü inşa ederek başlıyor, zombilerin insanlığa karşı olan tehditlerini ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Çok oyunculu olarak geliştirilen Last Shelter Survival'da sizin gibi dünyayı kurtarmaya çalışan milyonlarca oyuncu bulunuyor. Hepsiyle dost olarak oyunda yer alıyor ve gerektiğinde ittifak kurarak zombilere karşı savaşıyorsunuz.


Oyunda şehir kurmanın özel bir önemi var. Hem savaştaki komuta merkezi hem de zombilerden kurtarmaya çalıştığınız insanları toplayacağınız yer olduğu için şehir gelişimini özenle yapmanız gerekiyor. Ayrıca şehriniz için finans merkezi, teknoloji üssü veya dengeli tarzlarda gelişim seçenekleri var. Size uygun olanı seçerek şehrinizi istediğiniz gibi geliştirmeniz mümkün.


Last Shelter Survival'da kuracağınız şehri Türk bayraklarıyla donatabiliyorsunuz. Oyunun belki de en sevdiğimiz yanı bu. Bunun dışında oyunun grafik kalitesi, savaş kurgusu ve kontrol yapısı gayet başarılı. Ücretsiz ve tamamen Türkçe olan Last Shelter Survival APK dosyasını indirerek şehrinizi kurma ve zombilerle savaşmaya hemen başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Last Shelter Survival APK son sürüm güncellemesinde;

APC alanına mekanik bilgisini kaydetme özelliği eklenmiş,

Düşmanların bulunduğu koordinatlar optimize edilmiş,

Oyun içi satın alma öğeleri optimize edilmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Last Shelter Survival ekran görüntüleri Last Shelter Survival ekran görüntüleri Last Shelter Survival ekran görüntüleri Last Shelter Survival ekran görüntüleri Last Shelter Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.41.2

GeliştiriciIM30 TECHNOLOGY LIMITED

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.03.2018 - 12:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme92

Dosya boyutu 841 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8497

GÜVENLİKİndireceğiniz Last Shelter Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.more.dayzsurvival.gp

APK imzası: 1f3603691327f50b184baea092c6c3e608d99a0d

Last Shelter Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Last Shelter Survival versiyonları:
  • 1. Last Shelter Survival v1.250.106
  • 2. Last Shelter: Survival v1.250.044

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Last Shelter Survival oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Last Shelter Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Last Shelter Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder