Last Shelter: Survival ikon

Last Shelter: Survival

v1.250.044

Last Shelter: Survival oyunuyla bitmek bilmeyen zombi istilasına karşı mücadele edin.

 

Zombilere karşı koyacağınız bu strateji oyununa kendi şehrinizi ve askeri üssünüzü inşa ederek başlıyor, zombilerin insanlığa karşı olan tehditlerini ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Çok oyunculu olarak geliştirilen Last Shelter: Survival'da sizin gibi dünyayı kurtarmaya çalışan milyonlarca oyuncu bulunuyor. Hepsiyle dost olarak oyunda yer alıyor ve gerektiğinde ittifak kurarak zombilere karşı savaşıyorsunuz.

 

Oyunda şehir kurmanın özel bir önemi var. Hem savaştaki komuta merkezi hem de zombilerden kurtarmaya çalıştığınız insanları toplayacağınız yer olduğu için şehir gelişimini özenle yapmanız gerekiyor. Ayrıca şehriniz için finans merkezi, teknoloji üssü veya dengeli tarzlarda gelişim seçenekleri var. Size uygun olanı seçerek şehrinizi istediğiniz gibi geliştirmeniz mümkün.

 

Last Shelter: Survival'da kuracağınız şehri Türk bayraklarıyla donatabiliyorsunuz. Oyunun belki de en sevdiğimiz yanı bu. Bunun dışında oyunun grafik kalitesi, savaş kurgusu ve kontrol yapısı gayet başarılı. Ücretsiz ve tamamen Türkçe olan Last Shelter: Survival APK dosyasını indirerek şehrinizi kurmaya hemen başlayın. İyi oyunlar.

Last Shelter: Survival ekran görüntüleri Last Shelter: Survival ekran görüntüleri Last Shelter: Survival ekran görüntüleri Last Shelter: Survival ekran görüntüleri Last Shelter: Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.250.044

GeliştiriciIM30 TECHNOLOGY LIMITED

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi25.03.2018 - 12:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme50

Dosya boyutu 98.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8497

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder