Last Shelter Survival ikon

Last Shelter Survival APK

v1.250.106

Küresel zombi savaşı başladı. Last Shelter Survival gerçek zamanlı olarak zombilere karşı savaşacağınız sürükleyici bir oyun. Last Shelter Survival APK dosyasını indirin ve savaştaki yerinizi alın.

 

Zombilere karşı koyacağınız bu strateji oyununa kendi şehrinizi ve askeri üssünüzü inşa ederek başlıyor, zombilerin insanlığa karşı olan tehditlerini ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Çok oyunculu olarak geliştirilen Last Shelter Survival'da sizin gibi dünyayı kurtarmaya çalışan milyonlarca oyuncu bulunuyor. Hepsiyle dost olarak oyunda yer alıyor ve gerektiğinde ittifak kurarak zombilere karşı savaşıyorsunuz.

 

Oyunda şehir kurmanın özel bir önemi var. Hem savaştaki komuta merkezi hem de zombilerden kurtarmaya çalıştığınız insanları toplayacağınız yer olduğu için şehir gelişimini özenle yapmanız gerekiyor. Ayrıca şehriniz için finans merkezi, teknoloji üssü veya dengeli tarzlarda gelişim seçenekleri var. Size uygun olanı seçerek şehrinizi istediğiniz gibi geliştirmeniz mümkün.

 

Last Shelter Survival'da kuracağınız şehri Türk bayraklarıyla donatabiliyorsunuz. Oyunun belki de en sevdiğimiz yanı bu. Bunun dışında oyunun grafik kalitesi, savaş kurgusu ve kontrol yapısı gayet başarılı. Ücretsiz ve tamamen Türkçe olan Last Shelter Survival APK dosyasını indirerek şehrinizi kurma ve zombilerle savaşmaya hemen başlayın. İyi oyunlar.

Last Shelter Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Last Shelter Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Last Shelter Survival ekran görüntüleri Last Shelter Survival ekran görüntüleri Last Shelter Survival ekran görüntüleri Last Shelter Survival ekran görüntüleri Last Shelter Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder