Toy Defense 2 - TD Battles

Toy Defense 2 - TD Battles

v2.14.2

Toy Defense serisinin ikinci oyunu Toy Defense 2 - TD Battles, yüksek temposuyla kule savunma savaşı heyecanını devam ettiriyor.

 

Epik tarzda savaşların gerçekleştiği kule savunmalarında tamamen gerçek oyunculara karşı savaşacak; özel geliştirilmiş kulelerinizle birlikte düşmanı alt etmeye çalışacaksınız. Toy Defense 2'de gerçekleşen savaşlarda kulelere ek olarak, özel yetenekli askerler de oldukça önemli bir yere sahip. Ordunuzun içinden seçip yetiştireceğiniz bu asker hem MMO hem de PvP savaşlarında en önemli kozunuz oluyor. Onunla ilgili özel geliştirmeleri takip etmenizde fayda var; güçsüz duruma düşmesi savaş sırasında zor durumda kalmanıza sebep olabilir. 

 

Toy Defense 2'de MMO ve PvP savaşları yanında 290'dan fazla PvE (ortama karşı savaş) görev bulunuyor. Her görev için komutan ve askeri birliklerinizi özel olarak hazırlama şansınız var. Ancak görevlerin PvE tabanlı, yani her yerden düşman çıkabilecek tarzda olduğunu unutmayın. Yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle kule savunma oyunları arasında oldukça popüler olan Toy Defense 2 APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.14.2

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciMelsoft Games

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2134

Eklenme tarihi26 gün önce

Dosya boyutu 85.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8039

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Toy Defense 2 - TD Battles Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
enesbabaooo4 yıl önce Toy Defense 2 v1.9 için
oyun muhteşem