Toy Defense 2 - TD Battles ikon

Toy Defense 2 - TD Battles APK

v2.16

Toy Defense serisinin ikinci oyunu Toy Defense 2 - TD Battles, yüksek temposuyla kule savunma savaşı heyecanını devam ettiriyor.

 

Epik tarzda savaşların gerçekleştiği kule savunmalarında tamamen gerçek oyunculara karşı savaşacak; özel geliştirilmiş kulelerinizle birlikte düşmanı alt etmeye çalışacaksınız. Toy Defense 2'de gerçekleşen savaşlarda kulelere ek olarak, özel yetenekli askerler de oldukça önemli bir yere sahip. Ordunuzun içinden seçip yetiştireceğiniz bu asker hem MMO hem de PvP savaşlarında en önemli kozunuz oluyor. Onunla ilgili özel geliştirmeleri takip etmenizde fayda var; güçsüz duruma düşmesi savaş sırasında zor durumda kalmanıza sebep olabilir. 

 

Toy Defense 2'de MMO ve PvP savaşları yanında 290'dan fazla PvE (ortama karşı savaş) görev bulunuyor. Her görev için komutan ve askeri birliklerinizi özel olarak hazırlama şansınız var. Ancak görevlerin PvE tabanlı, yani her yerden düşman çıkabilecek tarzda olduğunu unutmayın. Yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle kule savunma oyunları arasında oldukça popüler olan Toy Defense 2 APK dosyasını indirerek savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Toy Defense 2 - TD Battles nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Toy Defense 2 - TD Battles APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri Toy Defense 2 - TD Battles ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kararlılık ve performans geliştirmeleri.

Yorumlar

Toy Defense 2 - TD Battles için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
enesbabaooo7 yıl önce Toy Defense 2 v1.9 için
oyun muhteşem