METAL SLUG ATTACK ikon

METAL SLUG ATTACK APK

v4.8.0

METAL SLUG ATTACK Açıklama

METAL SLUG ATTACK, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.


Kale ve kule savunma tarzı oynanışa sahip olan METAL SLUG ATTACK, atari oyunu Metal Slug'ın devamı olarak gelişirilmiş. Oyundaki temel göreviniz Morden Orduları tarafından işgal edilen bölgeleri kurtarmak. Ancak bu hiç de kolay olmuyor, karakterinizi sürekli geliştirmeniz, ağır silahları alarak savaşta başarılı olmanız şart. Görevleri yerine getirirken işinizi kolaylaştıracak öğeler savaş alanında yer alıyor. Bunları toplayarak askeri birimlerinizi geliştirmek ve seviye ilerlemesini sağlamak için kullanmanız gerekiyor.


METAL SLUG ATTACK'taki savaşlar 4 gerçek oyuncudan oluşuyor ve gerçek zamanlı olarak yapılıyor. Bu nedenle stratejinin önemi büyük. Yeri geldiğinde bir loncaya katılarak kendinize destek bulabilir ve savaşta taktiksel açıdan öne geçebilirsiniz. Ayrıca meydan okuma modu ile birebir gerçek oyuncularla savaş modunda da askerlerinizin yeteneklerini sergileyebilirsiniz.


SNK CORPORATION stüdyosunun geliştirdiği METAL SLUG ATTACK hem grafikleri hem de başarılı oyun kurgusu sayesinde Android atari oyunları arasında öne çıkmayı başarıyor. Siz de klasik atari oyunlarını seviyorsanız METAL SLUG ATTACK kesinlikle denemelisiniz. METAL SLUG ATTACK APK dosyasını şimdi indirin ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder