METAL SLUG ATTACK ikon

METAL SLUG ATTACK

v4.8.0

METAL SLUG ATTACK, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.


Kale ve kule savunma tarzı oynanışa sahip olan METAL SLUG ATTACK, atari oyunu Metal Slug'ın devamı olarak gelişirilmiş. Oyundaki temel göreviniz Morden Orduları tarafından işgal edilen bölgeleri kurtarmak. Ancak bu hiç de kolay olmuyor, karakterinizi sürekli geliştirmeniz, ağır silahları alarak savaşta başarılı olmanız şart. Görevleri yerine getirirken işinizi kolaylaştıracak öğeler savaş alanında yer alıyor. Bunları toplayarak askeri birimlerinizi geliştirmek ve seviye ilerlemesini sağlamak için kullanmanız gerekiyor.


METAL SLUG ATTACK'taki savaşlar 4 gerçek oyuncudan oluşuyor ve gerçek zamanlı olarak yapılıyor. Bu nedenle stratejinin önemi büyük. Yeri geldiğinde bir loncaya katılarak kendinize destek bulabilir ve savaşta taktiksel açıdan öne geçebilirsiniz. Ayrıca meydan okuma modu ile birebir gerçek oyuncularla savaş modunda da askerlerinizin yeteneklerini sergileyebilirsiniz.


SNK CORPORATION stüdyosunun geliştirdiği METAL SLUG ATTACK hem grafikleri hem de başarılı oyun kurgusu sayesinde Android atari oyunları arasında öne çıkmayı başarıyor. Siz de klasik atari oyunlarını seviyorsanız METAL SLUG ATTACK kesinlikle denemelisiniz. METAL SLUG ATTACK APK dosyasını şimdi indirin ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri METAL SLUG ATTACK ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.8.0

GeliştiriciSNK CORPORATION

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi02.07.2019 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme25

Dosya boyutu 65.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9699

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder