Age of Empires Mobile ikon

Age of Empires Mobile APK

v1.1.66.160

Age of Empires Mobile Açıklama

Age of Empires Mobile APK oyunu ile kendi krallığınızı kurun ve yönetin.


Fantastik savaş ve strateji kurgu oyunu olan efsane Age of Empires sonunda mobil cihazlara da geliyor. Eski çağlardaki kral devletleri konu alan bu oyunda kendi krallığınızı yönetecek, açık dünyayı keşfedecek ve diğer toprakları fethederek krallığınızı büyütmeye çalışacaksınız. 2000'li yıllarda bilgisayar versiyonuyla milyonlarca oyun severin beğenisini kazanan Age of Empires mobilde de oldukça iddialı.


Yepyeni bir deneyimle oyuncuların karşısına çıkan Age of Empires Mobile'da strateji oyunun en önemli özelliği. Bir krallığı kurmak kolaydır, ama ayakta tutmak oldukça zordur. İşte bu nedenle doğadaki kaynakları ve ordunuzu stratejik kullanarak ilerlemeniz gerekiyor. Uçsuz bucaksız diyarlarda keşfedilecek birçok doğal kaynak ve toprak bulunuyor. Sisli dağlardan yeşillik ormanlara kadar geniş çevre modellemesine sahip Age of Empires Mobile ile Orta Çağ dünyasının fantastik kurgusuna adım atacaksınız.


Age of Empires Mobile oyununda krallığınızı tarihte yer almış 40'tan fazla destansı kahraman karakteri üzerinden kurabilirsiniz. Jül Sezar, Leonidas ve daha birçok karakteri kontrol edin, kendi güçlü ordunuzu kurarak diğer oyuncularla savaşın. Tam bir medeniyet mücadelesi odaklı geliştirilen bu oyunda aksiyon ve savaş hiç bitmiyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici hikayesiyle geliştirilen oyun tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Bilgisayardan sonra telefon ve tablet sürümü geliştirilen Age of Empires oyununu oynamak için Age of Empires Mobile APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Şu an için ön kayıtta olan oyun tüm dünyaya erişime açıldığında buradan paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Age of Empires Mobile ekran görüntüleri Age of Empires Mobile ekran görüntüleri Age of Empires Mobile ekran görüntüleri Age of Empires Mobile ekran görüntüleri Age of Empires Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.66.160

GeliştiriciLevel Infinite

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi15 gün önce

Eklenme tarihi21.03.2024 - 19:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 698 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11621

GÜVENLİKİndireceğiniz Age of Empires Mobile APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.proximabeta.aoemobile

APK imzası: e38bafdc3baaaa24a669e82494f95205336c5e6d

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Age of Empires Mobile oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Age of Empires Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Age of Empires Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder