Call of Dragons ikon

Call of Dragons APK

v1.0.20.32

Call of Dragons Açıklama

Call of Dragons APK oyunu ile canavarların efsanevi savaşına katılın.


Sıradışı canavarlar Call of Dragons oyununda karşı karşıya geliyor. Onlarca yaratık türünün yer aldığı bu oyunda sürükleyici savaşlara katılacak ve doğadaki vahşi canavarları keşfedeceksiniz. 3,88 kilometre karelik devasa bir haritada yakalayacağınız canavarları savaş için eğitin ve hazırlayın. Yakalayacağınız her canavar ordunuzun bir parçası. Bu nedenle onların beslenmesinden güçlerine kadar her şeyiyle ilgilenmeniz gerekiyor. Güçlü canavar, güçlü ordu demek.


Call of Dragons içerisinde doğadaki yırtıcı hayvanlardan sıradışı yaratıklara kadar çok geniş bir canlı yelpazesi var. Her hayvanın yetenekleri kendine özgü ve bu ordunuz için bulunmaz fırsat. Ayılar, kertenkeleler, büyülü ejderler ve çok daha fazlası. Hepsi savaşmak için hazır. Siz de hazırsanız eğer Call of Dragons APK dosyasını hemen şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Call of Dragons ekran görüntüleri Call of Dragons ekran görüntüleri Call of Dragons ekran görüntüleri Call of Dragons ekran görüntüleri Call of Dragons ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.20.32

GeliştiriciFARLIGHT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi03.12.2023 - 11:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 1.18 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11562

GÜVENLİKİndireceğiniz Call of Dragons APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.farlightgames.samo.gp

APK imzası: aafc790700d245cc7a5e10cf36a5aad6c1b7cfc1

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Call of Dragons oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Call of Dragons nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Call of Dragons APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder