Fetih: Altın Çağ ikon

Fetih: Altın Çağ APK

v5.5.0

Fetih: Altın Çağ Açıklama

Fetih: Altın Çağ, Osmanlı Devleti'nin şanlı tarihi üzerine geliştirilmiş başarılı bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Fetih: Altın Çağ APK dosyasını indirin ve Osmanlı ile yükselme dönemini yeniden yaşayın.


Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethetmesiyle başlayan oyun, Osmanlı'nın yükselişini ve savaşlarını konu alıyor. Sultan Mehmet olarak yer alacağınız oyunda, diğer oyunculara karşı topraklarınızı genişletmek ve dünyanın en büyük hükümdarı olmak için savaşıyorsunuz. Genişlemenin en etkili yolu, diğer vilayet ve krallıkları istila etmek. Eğer istila edemiyorsanız, vergiye bağlayarak ekonomik gelir yaratmanız gerekiyor. Hem imparatorluğunuzun hem de askeri birliklerinizin gelişimi için para şart. Bu nedenle para getirecek kaynaklara özen göstermeniz gerekiyor.


Fetih Altın Çağ aynı zamanda kralların, devletin başına geçmesini içeren bir senaryoya da sahip. Aslında hükümdar sizsiniz, ancak rakipleriniz sizi indirip yerinize geçmek için plan yapıyorlar. Lonca sistemine katılarak kendinize dost bulmanız, rakiplerinizin planlarını bozmanızda yardımcı olacak. Aynı zamanda Lonca sistemi hem ticaret hem de ittifak savaşlarının da etkili bir yolu.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi gayet iyi düzeyde. Ancak harita ve şehir yapısı Osmanlı motiflerine çok uygun değil. Yine de oyun aksiyon ve gerçek zamanlı yapısı sayesinde oldukça akıcı bir senaryo sunuyor. Android için geliştirilen ve Osmanlı Devleti dönemini konu alan oyunlar arasında Fetih: Taht Savaşları kesinlikle çok başarılı bir oyun. IGG stüdyosunun geliştirdiği Fetih Altın Çağ APK dosyasını ücretsiz indirerek fetihlere hemen başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Fetih: Altın Çağ APK son sürüm güncellemesinde;

Yıpratma Savaşı eklenmiş,

Yatırım Kodamanı ve Lonca Ortakları isimli yeni etkinlikler eklenmiş,

Uzaysal evrim şehir görünümü eklenmiş,

Zarqa ve Melik kahraman ikonikleri eklenmiş,

Yeni şehri tema görünümleri eklenmiş,

Oyun arayüzünde geliştirmeler yapılmış.

Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.5.0

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi16.11.2018 - 12:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5307

Dosya boyutu 890 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9163

GÜVENLİKİndireceğiniz Fetih: Altın Çağ APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.android.conquerors

APK imzası: 99f9274c15d6c5ae3f0f5c64bdc1d3130bb5d93b

Fetih: Altın Çağ eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Fetih: Altın Çağ versiyonları:
  • 1. Fetih: Altın Çağ v2.4.0
  • 2. Fetih: Altın Çağ v2.0.1
  • 3. Fetih: Taht Savaşları

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Fetih: Altın Çağ oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Fetih: Altın Çağ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fetih: Altın Çağ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.7

25 kullanıcı oyuna göre

Fetih: Altın Çağ için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Fetih: Taht Savaşları için
Yeni sürüm ıyi olmamış eski sürüm daha çok iyiydi
Efe4545efe5 yıl önce Fetih: Taht Savaşları için

Gùzel ve emeğe saygı

Ziyaretçi6 yıl önce Fetih: Taht Savaşları için
Yorumunuzu yazın internetnəndi bu oyun