Fetih: Altın Çağ ikon

Fetih: Altın Çağ APK

v2.4.0

Fetih: Altın Çağ, Osmanlı Devleti'nin şanlı tarihi üzerine geliştirilmiş başarılı bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Fetih: Altın Çağ APK dosyasını indirin ve Osmanlı ile yükselme dönemini yeniden yaşayın.


Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethetmesiyle başlayan oyun, Osmanlı'nın yükselişini ve savaşlarını konu alıyor. Sultan Mehmet olarak yer alacağınız oyunda, diğer oyunculara karşı topraklarınızı genişletmek ve dünyanın en büyük hükümdarı olmak için savaşıyorsunuz. Genişlemenin en etkili yolu, diğer vilayet ve krallıkları istila etmek. Eğer istila edemiyorsanız, vergiye bağlayarak ekonomik gelir yaratmanız gerekiyor. Hem imparatorluğunuzun hem de askeri birliklerinizin gelişimi için para şart. Bu nedenle para getirecek kaynaklara özen göstermeniz gerekiyor.


Fetih Altın Çağ aynı zamanda kralların, devletin başına geçmesini içeren bir senaryoya da sahip. Aslında hükümdar sizsiniz, ancak rakipleriniz sizi indirip yerinize geçmek için plan yapıyorlar. Lonca sistemine katılarak kendinize dost bulmanız, rakiplerinizin planlarını bozmanızda yardımcı olacak. Aynı zamanda Lonca sistemi hem ticaret hem de ittifak savaşlarının da etkili bir yolu.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi gayet iyi düzeyde. Ancak harita ve şehir yapısı Osmanlı motiflerine çok uygun değil. Yine de oyun aksiyon ve gerçek zamanlı yapısı sayesinde oldukça akıcı bir senaryo sunuyor. Android için geliştirilen ve Osmanlı Devleti dönemini konu alan oyunlar arasında Fetih: Taht Savaşları kesinlikle çok başarılı bir oyun. IGG stüdyosunun geliştirdiği Fetih Altın Çağ APK dosyasını ücretsiz indirerek fetihlere hemen başlayın. İyi oyunlar.

Fetih: Altın Çağ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fetih: Altın Çağ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri Fetih: Altın Çağ ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Abonelik özelliği eklenmiş,

Hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Fetih: Altın Çağ için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Fetih: Taht Savaşları için
Yeni sürüm ıyi olmamış eski sürüm daha çok iyiydi
Efe4545efe2 yıl önce Fetih: Taht Savaşları için

Gùzel ve emeğe saygı

Ziyaretçi2 yıl önce Fetih: Taht Savaşları için
Yorumunuzu yazın internetnəndi bu oyun