Hades' Star ikon

Hades' Star APK

v2.551.0

Hades Star, gerçek zamanlı oynanışa sahip bir uzay strateji oyunudur.


Sürekli büyüyen ve evrim geçiren galakside bir imparator olarak oyuna katılıyorsunuz. Başlangıçta kontrolünüzde bir tane gezegen oluyor. Belirleyeceğiniz uzay stratejisi ile kontrolünüzdeki gezegen sayısını arttırıyor ve hatta tüm galaksiye hükmetmek için diğer gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz.


Galaksinin fantastik sırlarını içeren Hades Star'da çeşitli gezegenleri kolonileştirecek, ticaret yollarından maden kaynaklarına kadar size para kazandıracak her şeyi kontrol edeceksiniz. Oyunda özellikle para kaynakları çok önemli. Çünkü askeri üslerinizi ilerletmek, teknolojik atılımlar yapmak ve gezegenlerinizin gelişimini sürekli hale getirmek için paraya ihtiyacınız olacak. Ayrıca, galaksideki diğer gezegenler sizin gibi rakip gerçek oyuncuların kontrolünde oluyor. Rakiplerinizle savaşmadan önce diplomatik ilişki kurmak ve gerekirse dostluklar kurarak güç birliği yapmanız da önemli.


Android strateji oyunları arasında imparatorluk oyunları genelde tariji oyun hikayesine sahip olur. Hades Star ise tamamen yenilikçi bir anlayışla galaksinin farklı köşelerinde imparatorluğunuzu kurup yönetmenizi sağlıyor. Sırf bu nedenle bile farklı bir deneyim için oyunun denenmesini tavsiye ediyoruz.


Yüksek kaliteli grafikler ve akıcı oyun hikayesiyle öne çıkan Hades Star ücretsiz oynanıyor. Hades Star APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek galaksinin imparatoru olmak için savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Hades' Star ekran görüntüleri Hades' Star ekran görüntüleri Hades' Star ekran görüntüleri Hades' Star ekran görüntüleri Hades' Star ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder