Command & Conquer: Rivals PvP ikon

Command & Conquer: Rivals PvP APK

v1.8.1

Command & Conquer: Rivals oyunuyla gerçek zamanlı strateji savaşları seni bekliyor. Command & Conquer: Rivals APK dosyasını hemen indir ve savaştaki yerini al.


Electronic Arts stüdyosunun geliştirdiği oyun ordunuz için bir komutan seçerek başlıyor. Komutan seçimi savaşlar için kritik öneme sahip. Her kumandan sahip oldukları özellikler sayesinde savaştaki stratejinizi belirliyor. Piyadeler, tanklar ve son teknoloji savaş uçakları ordunuzun temel gücü. Her rakibe göre kombinasyonlar oluşturun ve doğru strateji kurgusuyla Tiberium Savaşı'na katılın.


Command & Conquer: Rivals'te savaşlar genelde 1'e 1 gerçek oyunculara karşı yapılıyor. Cephe ve hava saldırılarının ağırlıkta olduğu oyunda rakibine hakimiyet kuran oyuncu savaşı kazanıyor ve gücünü arttırıyor. Her savaş sonrası kazanacağınız ödüller ölümcül silahlarınızı yenilemek için fırsat. Bu gelirleri doğru kullanarak Global Savunma İnisiyatifi ve Nod Kardeşliği'ne katılmanız mümkün oluyor. Çünkü iki grup da güçlü oyuncu istiyor ve güçlü olmak için silahlarınızı her zaman yenilemeniz gerek.


Oyun hem hikaye kurgusu hem de akıcılık bakımından oldukça başarılı. Electronic Arts ekibinin tecrübesini kurgu ve grafik modellemesinde kesinlikle fark ediyorsunuz. Android için geliştirilen gerçek zamanlı savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız Command & Conquer Rivals kesinlikle iyi bir alternatif. Command & Conquer APK dosyasını indirin ve hakimiyet savaşlarına katılın. İyi oyunlar.


NOT: Command & Conquer Rivals şu an ön kayıt aşamasında olan bir oyun. Henüz final sürümü duyurulmadığı için oyun sırasında teknik hatalar alabilirsiniz. Oyunun final sürümü çıktığında her zamanki gibi son sürümünü paylaşacağız, Cepde'yi takip etmeye devam edin.

Command & Conquer: Rivals PvP ekran görüntüleri Command & Conquer: Rivals PvP ekran görüntüleri Command & Conquer: Rivals PvP ekran görüntüleri Command & Conquer: Rivals PvP ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Command & Conquer Rivals APK güncellemesiyle oyun hataları düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder