Command & Conquer: Rivals PvP ikon

Command & Conquer: Rivals PvP APK

v1.8.1

Command & Conquer: Rivals PvP Açıklama

Command & Conquer: Rivals oyunuyla gerçek zamanlı strateji savaşları seni bekliyor. Command & Conquer: Rivals APK dosyasını hemen indir ve savaştaki yerini al.


Electronic Arts stüdyosunun geliştirdiği oyun ordunuz için bir komutan seçerek başlıyor. Komutan seçimi savaşlar için kritik öneme sahip. Her kumandan sahip oldukları özellikler sayesinde savaştaki stratejinizi belirliyor. Piyadeler, tanklar ve son teknoloji savaş uçakları ordunuzun temel gücü. Her rakibe göre kombinasyonlar oluşturun ve doğru strateji kurgusuyla Tiberium Savaşı'na katılın.


Command & Conquer: Rivals'te savaşlar genelde 1'e 1 gerçek oyunculara karşı yapılıyor. Cephe ve hava saldırılarının ağırlıkta olduğu oyunda rakibine hakimiyet kuran oyuncu savaşı kazanıyor ve gücünü arttırıyor. Her savaş sonrası kazanacağınız ödüller ölümcül silahlarınızı yenilemek için fırsat. Bu gelirleri doğru kullanarak Global Savunma İnisiyatifi ve Nod Kardeşliği'ne katılmanız mümkün oluyor. Çünkü iki grup da güçlü oyuncu istiyor ve güçlü olmak için silahlarınızı her zaman yenilemeniz gerek.


Oyun hem hikaye kurgusu hem de akıcılık bakımından oldukça başarılı. Electronic Arts ekibinin tecrübesini kurgu ve grafik modellemesinde kesinlikle fark ediyorsunuz. Android için geliştirilen gerçek zamanlı savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız Command & Conquer Rivals kesinlikle iyi bir alternatif. Command & Conquer APK dosyasını indirin ve hakimiyet savaşlarına katılın. İyi oyunlar.


NOT: Command & Conquer Rivals şu an ön kayıt aşamasında olan bir oyun. Henüz final sürümü duyurulmadığı için oyun sırasında teknik hatalar alabilirsiniz. Oyunun final sürümü çıktığında her zamanki gibi son sürümünü paylaşacağız, Cepde'yi takip etmeye devam edin.

Son güncellemede neler var?

Command & Conquer Rivals APK güncellemesiyle oyun hataları düzeltilmiş.

Command & Conquer: Rivals PvP ekran görüntüleri Command & Conquer: Rivals PvP ekran görüntüleri Command & Conquer: Rivals PvP ekran görüntüleri Command & Conquer: Rivals PvP ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.1

GeliştiriciElectronic Arts

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi30.09.2018 - 14:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme105

Dosya boyutu 91.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9053

GÜVENLİKİndireceğiniz Command & Conquer: Rivals PvP APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ea.gp.candcwarzones

APK imzası: 12f198c1384505b5b266012e3df0dcc225e9cb43

Command & Conquer: Rivals PvP eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Command & Conquer: Rivals PvP versiyonları:
  • 1. Command & Conquer: Rivals PvP v1.4.0
  • 2. Command & Conquer: Rivals v1.2.4
  • 3. Command & Conquer: Rivals v1.0.6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.4

7 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder