Pirates of the Caribbean: ToW ikon

Pirates of the Caribbean: ToW APK

v1.0.98

Pirates of the Caribbean: Tides of War ile korsan cennetinin en iyi kaptanı siz olun.

 

Karayip Korsanları filminden esinlenilerek geliştirilen Pirates of the Caribbean'da efsane bir korsan olarak yer alıyor ve nefes kesen korsan savaşlarına katılıyorsunuz. Tabi bunun için gemide çalışacak yardımcılara ihtiyacınız var, oyunun başlangıcından itibaren kötü şöhretli karakterleri gemi kadronuza katarak açık denizlere açılıyorsunuz.

 

Pirates of the Caribbean üzerinde gerçekleşen savaşlar için üç temel mod var: Birincisi, gerçek oyunculara karşı savaştığınız korsan savaşları modu. İkincisi de okyanusların doğa üstü yaratıklarına ve başka denizlerin gezginlerine karşı savaştığınız macera modu. Üçüncüsü ise Karayip Korsanları filminden tanıdığımız efsane kaptan Jack Sparrow'un hikayesinin işlendiği hikaye modu. Bu son modda Jack karakteriyle birlikte zorlu görevleri yerine getirmeye ve denizlerin en ünlü korsanı olmaya çalışıyorsunuz.

 

Oyunda başarınızın daimi olması için korsan gemi filonuzu sürekli arttırmanız gerekiyor. Yeni gemiler almanızı sağlayan en iyi yöntem ise savaş sonrası yağmaları ve gerçek zamanlı oyuncular karşı yapacağınız savaşlar. Aslında oyunda her savaş korsan yeteneklerinizin gelişmesi açısından çok önemli, bu nedenle stratejinizi her zaman doğru kurmanız gerekiyor.

 

Başarılı oyun kurgusunu yüksek kaliteli grafiklerle taçlandıran Pirates of the Caribbean Android oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Pirates of the Caribbean APK dosyasını indirerek efsane korsan savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Pirates of the Caribbean: ToW nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pirates of the Caribbean: ToW APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni korsanlar ve tüccar gemileri eklenmiş,

Tier 5 için yeni tetikçi eklenmiş,

Patron canavarı eklenmiş,

Ortak ve Eşsiz Gemi modelleri için yeni seviyeler,

Stabilite optimizasyonu ve hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder