Pirates of the Caribbean: ToW ikon

Pirates of the Caribbean: ToW APK

v1.0.270

Pirates of the Caribbean: ToW Açıklama

Pirates of the Caribbean: Tides of War ile korsan cennetinin en iyi kaptanı siz olun.


Karayip Korsanları filminden esinlenilerek geliştirilen Pirates of the Caribbean'da efsane bir korsan olarak yer alıyor ve nefes kesen korsan savaşlarına katılıyorsunuz. Tabi bunun için gemide çalışacak yardımcılara ihtiyacınız var, oyunun başlangıcından itibaren kötü şöhretli karakterleri gemi kadronuza katarak açık denizlere açılıyorsunuz.


Pirates of the Caribbean üzerinde gerçekleşen savaşlar için üç temel mod var: Birincisi, gerçek oyunculara karşı savaştığınız korsan savaşları modu. İkincisi de okyanusların doğa üstü yaratıklarına ve başka denizlerin gezginlerine karşı savaştığınız macera modu. Üçüncüsü ise Karayip Korsanları filminden tanıdığımız efsane kaptan Jack Sparrow'un hikayesinin işlendiği hikaye modu. Bu son modda Jack karakteriyle birlikte zorlu görevleri yerine getirmeye ve denizlerin en ünlü korsanı olmaya çalışıyorsunuz.


Oyunda başarınızın daimi olması için korsan gemi filonuzu sürekli arttırmanız gerekiyor. Yeni gemiler almanızı sağlayan en iyi yöntem ise savaş sonrası yağmaları ve gerçek zamanlı oyuncular karşı yapacağınız savaşlar. Aslında oyunda her savaş korsan yeteneklerinizin gelişmesi açısından çok önemli, bu nedenle stratejinizi her zaman doğru kurmanız gerekiyor.


Başarılı oyun kurgusunu yüksek kaliteli grafiklerle taçlandıran Pirates of the Caribbean Android oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Pirates of the Caribbean APK dosyasını indirerek efsane korsan savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Pirates of the Caribbean: ToW APK son sürüm güncellemesinde;

Taktikçi İtibarı özelliği eklenmiş,

İttifak Savaşları sistemi geliştirilmiş,

Koleksiyon listesi genişletilmiş.

Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri Pirates of the Caribbean: ToW ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.270

GeliştiriciJOYCITY Corp.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi10.05.2018 - 11:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme99

Dosya boyutu 282 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8721

GÜVENLİKİndireceğiniz Pirates of the Caribbean: ToW APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.joycity.potc

APK imzası: df147d5521bb05563593e6cf3d8947558e892023

Pirates of the Caribbean: ToW eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Pirates of the Caribbean: ToW versiyonları:
  • 1. Pirates of the Caribbean: ToW v1.0.222
  • 2. Pirates of the Caribbean: ToW v1.0.98
  • 3. Pirates of the Caribbean: ToW v1.0.70
  • 4. Pirates of the Caribbean: ToW v1.0.52

Pirates of the Caribbean: ToW nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pirates of the Caribbean: ToW APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder