Fatihlerin Yükselişi ikon

Fatihlerin Yükselişi APK

v1.2.13

Strateji oyunu Fatihlerin Yükselişi APK ile eski medeniyetler canlanıyor.


Gerçek zamanlı strateji (RTS) oyunu olan Fatihlerin Yükselişi'nde tarihi medeniyetlerin imparatoru olarak yer alıyor, ordunuzu ve imparatorluğunuzu güçlendirmek için savaşlara katılıyorsunuz. Oyunda açık bir dünya haritası var. Gayet geniş olan haritada diğer medeniyetleri fethetmek için ordunuzla hareket edin, stratejilerinizi geliştirin ve savaşın.


Oyunu ister tek başınıza isterseniz de ittifaklar kurarak yürütme imkânınız var. Önemli olan fetihleri başarıyla tamamlamak ve savaştan galip çıkmak. Bunları başarmak için de stratejinizi doğru bir şekilde kurgulamanız gerekiyor. Oyun gerçek zamanlı olduğu için her zaman değişiklik ve güncelleme yapma şansınız var, size düşen ordunuzu her zaman güçlü tutmak.


Fatihlerin Yükselişi, Android savaş ve strateji oyunları sevenler için oldukça doyurucu bir yapım. Kaliteli grafikler ve aksiyon dolu kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz sunuluyor. Fatihlerin Yükselişi APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirin ve medeniyetinizi seçerek oyuna başlayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Fatihlerin Yükselişi oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Fatihlerin Yükselişi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fatihlerin Yükselişi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Fatihlerin Yükselişi ekran görüntüleri Fatihlerin Yükselişi ekran görüntüleri Fatihlerin Yükselişi ekran görüntüleri Fatihlerin Yükselişi ekran görüntüleri Fatihlerin Yükselişi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder