Towerlands - strategy of tower defense ikon

Towerlands - strategy of tower defense APK

v1.6

Towerlands - strategy of tower defense Açıklama

Towerlands - strategy of tower defense, strateji tabanlı geliştirilen fantastik bir savunma oyunudur.


Gerçek zamanlı geliştirilen Towerlands, RPG tabanlı stratejik savunma savaşlarını konu alıyor. Epik hikayesiyle öne çıkan oyunda kendi bölgenizi korumak için savaşlara katılacaksınız. Amacınız, sahip olduğunuz bölgenin savunma kalesini güçlendirmek ve düşmanlardan korumak. Unutmayın, en iyi savunma saldırıdır. Bu yüzden atağa geçtiğinizde yeni topraklar kazanabilirsiniz. Bu durumda onları korumak için de savunma kalenizi kurmanız şart.


Kale savunma oyunları arasında yer alan Towerlands strateji oyunlarını seven kullanıcılar arasında oldukça popüler. RPG tabanlı geliştirilmiş olması sayesinde askerlerinizin yeteneklerini geliştirmeniz mümkün. Savaş kazandıkça kaleniz için yüksek seviyelerin kilitleri de açılıyor. Tabii ki daha iyi bir kale daha çok düşmanı durduracak.


Towerlands - strategy of tower defense grafikleri ve kontrolleri açısından gayet ideal bir oyun. Arcade tarzına benzeyen grafikleri oyunun keyfini arttırıyor. Savunma tarzı oyunları seviyorsanız bu oyunu da kesinlikle denemenizi öneririz. Towerlands APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve kalenizi savunmaya başlayın. İyi oyunlar.

Towerlands - strategy of tower defense ekran görüntüleri Towerlands - strategy of tower defense ekran görüntüleri Towerlands - strategy of tower defense ekran görüntüleri Towerlands - strategy of tower defense ekran görüntüleri Towerlands - strategy of tower defense ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6

GeliştiriciBlack Bears

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.05.2020 - 13:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme22

Dosya boyutu 87.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10400

GÜVENLİKİndireceğiniz Towerlands - strategy of tower defense APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: mobi.blackbears.towerlands

APK imzası: 3d0644a90c92fb62a8126e1e3ea988b65456e9bd

Towerlands - strategy of tower defense nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Towerlands - strategy of tower defense APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder