World at Arms ikon

World at Arms APK

v4.2.4d

Gameloft'un klasik oyunlarından birisi olan World at Arms ulusunuza saldıran düşmanlarınıza karşı vereceğiniz mücadeleyi konu alııyor.

 

Farklı oyun modları içeren oyunda esas düşmanınız KRA'nın ağır saldırılarına karşı savunma ve saldırı savaşlarına katılacak; hem gerçek oyunculara hem de yapay zekaya karşı savaşacaksınız. Farklı modlarda farklı türde savaşların gerçekleştiği World at Arms, seviye ilerledikçe daha gelişmiş üs ve asker türlerini kullanıma sunuyor. Özellikle jetler, nükleer silahlar ve S-400 gibi uzun menzilli füzelerle kendinizi ağır savaşların içerisinde sürekli geliştirmeniz ve ilerlemeniz gerekiyor.

 

Savaş ve strateji oyunları arasında World at Arms'i öne çıkan bir diğer özelliği, oyuncular arasında geniş sosyal bağlantı özelliklerine sahip olması. Sohbet, ittifak ve sosyal ağ entegrasyon özellikleriyle ister arkadaşlarınızla isterseniz de tanımadığınız kişilerle birlikte ortak stratejiler geliştirerek savaşlara katılabiliyorsunuz. Bu ortaklıklar özellikle KRA'ya yapacağınız saldırılarda size daha yüksek puanlar kazandırıyor.

 

Yüksek kalite grafikler ve geniş oyun hikayesiyle sıkılmadan oynayacağınız strateji oyununa ait APK dosyasını hemen indirebilir ve ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda bazı geliştirme ve silahlar için oyun içi satın alma yöntemini isterseniz kullanabilirsiniz. İyi oyunlar.

World at Arms ekran görüntüleri World at Arms ekran görüntüleri World at Arms ekran görüntüleri World at Arms ekran görüntüleri World at Arms ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri yapılmış.

Artıları

Geniş oyun hikayesi,

Modern askeri üs ve üniteler,

Modern silah ve ekipmanlar,

Farklı oyun modları.

 

Eksileri

Seviye ilerlemesi biraz yavaş işliyor,

Geliştirme sistemi için gerekli olan para ve elmas oranı biraz düşük.

Yorumlar

World at Arms için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce World at Arms v4.2.4d için
Bu oyun çook güzel
Ziyaretçi7 yıl önce World at Arms v1.7.0 için
Ya bişey diycem işe yarıyor mu
Ziyaretçi8 yıl önce World at Arms v1.7.0 için
Bu oyunun banlanma sorunu nasıl çözebilirsiniz
onurrasd8 yıl önce World at Arms v1.7.0 için
Hilelimi
UltraUmutTR8 yıl önce World at Arms v1.7.0 için
Bu oyun para hileli mi lütfen yardım edin