RIVAL: Crimson x Chaos ikon

RIVAL: Crimson x Chaos

v1.0.2

RIVAL: Crimson x Chaos, zaman ötesi KEL'de yaşanan kaotik savaşların gerçekleştiği başarılı bir oyun.

 

Crimson veya Kaos taraflarından birisini seçerek katılacağınız bu kaos savaşlarında seçeceğiniz gruba göre KEL'in düzenini yeniden sağlamak veya Kaos'un KEL'i işgal etmesi için mücade ediyorsunuz. Oyunda yer alan her savaşçı karakterin kendine özel yetenekleri bulunuyor. Karakter seçimi sırasında bu özellikleri inceledikten sonra size uygun olanını seçmenizde fayda var. Gerçek zamanlı strateji ile kontrol edeceğiniz karakterin seviyesi yükseldikçe yeteneklerini de geliştireceksiniz. Yeteneği kısıtlı bir karakter seçerseniz oyunun ilerleyen bölümlerinde zorlanabilirsiniz.

 

Strateji oyunu Rival'de gerçekleşen savaşlar için hem PvP hem de MMO tabanlı oyun modları bulunuyor. Tek başınıza veya bir takım olarak katılacağınız bu savaşlarda en yüksek puanı kazanan bölümü şampiyon olarak bitirmiş oluyor. Özellikle takım halinde yapacağınız savaşlarda ekip stratejisini belirlemek işinizi kolaylaştırıyor. Bunun için de oyunun Lonca sistemini kullanmanız gerekiyor.

 

Rival Crimson x Chaos henüz yeni çıkmasına rağmen hem oyun kurgusu hem de grafik kalitesi sayesinde Android savaş ve strateji kategorisinde hızlıca yükseliyor. Oyuna ait APK dosyasını indirerek bu sürükleyici gerçek zamanlı savaşta erkenden yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

RIVAL: Crimson x Chaos ekran görüntüleri RIVAL: Crimson x Chaos ekran görüntüleri RIVAL: Crimson x Chaos ekran görüntüleri RIVAL: Crimson x Chaos ekran görüntüleri RIVAL: Crimson x Chaos ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciSection Studios, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.01.2018 - 15:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme59

Dosya boyutu 32.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8082

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder