Empires and Allies

Empires and Allies

v1.48.1052356.production

Zynga tarafından geliştirilen Empires and Allies, modern silahlara sahip orduların dünya savaşından galip çıkarak dünyayı ele geçirme mücadelesini konu alıyor. 

 

İnternet üzerinden oynanan ve oyuncuların ittifakları ile güç birliği yaptığı oyunda nükleer silahlar, yörünge saldırıları ve güdümlü füzeler gibi modern savaş taktikleri ile rakiplerinizi sindirmeye ve yenmeye çalışıyorsunuz. Yüksek tahribat gücüne sahip silahlara sahip olmanız rakiplerinize karşı psikolojik üstünlüğü ele geçirmenizi sağlıyor. Bu nedenle ordunuzun silahlarını daima yüksek seviyede tutmalısınız.

 

Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu olması farketmeden, dünyanın herhangi bir yerindeki dostlarınızla en fazla yüz kişiden oluşan ittifaklar kurabiliyorsunuz. Kuracağınız bu ittifak ile düşman üslerine uçaklarınızla ani baskınlar verebilirsiniz. Zamansız bu saldırılar düşman gücünü oldukça düşürecektir. Ani baskınlardan korunmak için hava savunma sahası silahları ve uçak savarları kendi silah fabrikanızda geliştirin ve üssünüzün stratejik konumlarına yerleştirin. Böylece olası düşman ittifakı baskınlarına karşı üssünüzün direncini arttırmış olacaksınız.

Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Omega birimi için otomatik tamir özelliği eklendi. Bu özellik sayesinde üssünüzü savunurken Omega biriminiz sürekli sağlıklı ve güçlü kalacak,

Tespit edilen çeşitli hatalar düzeltildi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.48.1052356.production

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciZynga

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme486

Eklenme tarihi2 ay önce

Dosya boyutu 92.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7286

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Empires and Allies Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder