Empires and Allies ikon

Empires and Allies

v1.54.1067435.production

Zynga tarafından geliştirilen Empires and Allies, modern silahlara sahip orduların dünya savaşından galip çıkarak dünyayı ele geçirme mücadelesini konu alıyor. 

 

İnternet üzerinden oynanan ve oyuncuların ittifakları ile güç birliği yaptığı oyunda nükleer silahlar, yörünge saldırıları ve güdümlü füzeler gibi modern savaş taktikleri ile rakiplerinizi sindirmeye ve yenmeye çalışıyorsunuz. Yüksek tahribat gücüne sahip silahlara sahip olmanız rakiplerinize karşı psikolojik üstünlüğü ele geçirmenizi sağlıyor. Bu nedenle ordunuzun silahlarını daima yüksek seviyede tutmalısınız.

 

Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu olması farketmeden, dünyanın herhangi bir yerindeki dostlarınızla en fazla yüz kişiden oluşan ittifaklar kurabiliyorsunuz. Kuracağınız bu ittifak ile düşman üslerine uçaklarınızla ani baskınlar verebilirsiniz. Zamansız bu saldırılar düşman gücünü oldukça düşürecektir. Ani baskınlardan korunmak için hava savunma sahası silahları ve uçak savarları kendi silah fabrikanızda geliştirin ve üssünüzün stratejik konumlarına yerleştirin. Böylece olası düşman ittifakı baskınlarına karşı üssünüzün direncini arttırmış olacaksınız.

Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

İnsansız hava uçakları birimi eklendi. İnsansız Muhafız Uçaklar ismindeki bu birimle savunma stratejiniz daha güçlü hale gelecek,

Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.54.1067435.production

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi30.01.2018 - 13:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme696

Dosya boyutu 91.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7286

Güvenlik seçicileri
Empires and Allies eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Empires and Allies versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Empires and Allies v1.54.1067435.production için
Başı oyunlar inmiyor