Breaking Bad: Criminal Elements ikon

Breaking Bad: Criminal Elements

v1.7.5.112

Breaking Bad: Criminal Elements, kendi meth imparatorluğunuzu kurup yöneteceğiniz hikaye tabanlı bir strateji oyunudur. 


 Breaking Bad dizisinden esinlenerek geliştirilen oyunda asıl TV dizisinde öne çıkan Walter White ve Jesse Pinkman gibi ana karakterler, Gus Fring ve Saul Goodman gibi diğer popüler karakterler de oyunda yer alıyor. Breaking Bad APK dosyasını indirip kurduğunuzda Walter ve Jesse karakterlerinin kanatları altında göreve başlıyorsunuz. İlk başlarda amacınız daha çok oyunu ve Meth imparatorluğunuzu nasıl kuracağınızı öğrenmek. Daha sonraki bölümlerde uzman karakterleri oyuna dahil ederek imiparatorluğunuzu büyütmeye çalışıyorsunuz. Tabii bu görev hiç de kolay değil, bölgenize yeni bina inşa ederek onları geliştirmeniz, laboratuvar kurarak yeni kaynaklar üretmeniz şart. 


 FTX Games ekibinin Android için geliştirdiği Breaking Bad ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor, Breaking Bad: Criminal Elements APK dosyasını hemen indirerek kendi kristal meth imparatorluğunuzu yükseltmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Breaking Bad: Criminal Elements ekran görüntüleri Breaking Bad: Criminal Elements ekran görüntüleri Breaking Bad: Criminal Elements ekran görüntüleri Breaking Bad: Criminal Elements ekran görüntüleri Breaking Bad: Criminal Elements ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.5.112

GeliştiriciFTX Games LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi09.06.2019 - 08:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme123

Dosya boyutu 80.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9652

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder