Empire: Millennium Wars ikon

Empire: Millennium Wars APK

v1.20.0

Empire: Millennium Wars Açıklama

Empire: Millennium Wars oyunuyla savaş uzaya taşınıyor.


Oyun, dünyaya sığmayan insanların Mars'a taşınmasıyla başlayan koloni savaşlarını konu alıyor. Kendi kolonizi kurduktan sonra Mars'ın kaynaklarını ele geçirerek geliştirmeye devam etmeniz gerekiyor. Bu kaynaklar diğer kolonilerin hedefinde olduğu için sürekli bir savaş ve ticaret hali oluyor. Gelişmiş uzay teknolojileriyle kuşatacağınız ordunuzun kaynağı ise genellikle koloni yağmalamaktan geliyor.


Empire: Millennium Wars'ta savaşan her ordunun üstün yeteneklere sahip uzay mekikleri, savaş araçları ve savaşçı astronotları bulunuyor. Bunları birbirinden ayıran ise oyuncuların strateji farkları. Geliştireceğiniz stratejiler sizi Mars'ta tutamazsa, diğer kolonilerin yağması olacağınızı unutmayın.


Oyun ücretsiz olarak oynanıyor, fakat henüz Google Play'de ön kayıt aşamasında. Ancak Cepde üzerinden Empire: Millennium Wars APK dosyasını indirerek Mars kolonileri arasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.20.0

GeliştiriciGoodgame Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi08.03.2018 - 21:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme29

Dosya boyutu 86.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8384

GÜVENLİKİndireceğiniz Empire: Millennium Wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.goodgamestudios.millennium

APK imzası: 606c462c5d29b9e6e2c48661993520cb7445327c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder