Empire: Millennium Wars ikon

Empire: Millennium Wars APK

v1.20.0

Empire: Millennium Wars oyunuyla savaş uzaya taşınıyor.

 

Oyun, dünyaya sığmayan insanların Mars'a taşınmasıyla başlayan koloni savaşlarını konu alıyor. Kendi kolonizi kurduktan sonra Mars'ın kaynaklarını ele geçirerek geliştirmeye devam etmeniz gerekiyor. Bu kaynaklar diğer kolonilerin hedefinde olduğu için sürekli bir savaş ve ticaret hali oluyor. Gelişmiş uzay teknolojileriyle kuşatacağınız ordunuzun kaynağı ise genellikle koloni yağmalamaktan geliyor.

 

Empire: Millennium Wars'ta savaşan her ordunun üstün yeteneklere sahip uzay mekikleri, savaş araçları ve savaşçı astronotları bulunuyor. Bunları birbirinden ayıran ise oyuncuların strateji farkları. Geliştireceğiniz stratejiler sizi Mars'ta tutamazsa, diğer kolonilerin yağması olacağınızı unutmayın.

 

Oyun ücretsiz olarak oynanıyor, fakat henüz Google Play'de ön kayıt aşamasında. Ancak Cepde üzerinden Empire: Millennium Wars APK dosyasını indirerek Mars kolonileri arasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz.

Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri Empire: Millennium Wars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder