Son Kale ikon

Son Kale

v1.6.4

Son Kale, Osmanlı İmparatorluğu'ndan esinlenerek geliştirilmiş başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.

 

MMO tabanlı geliştirilen Son Kale oyununa kendi beyliğinizi ve şehrinizi kurarak başlıyorsunuz. Her bey gibi sizin de tek bir amacınız var: ordunun başına geçip devletinizi güçlendirmek. Bu amaçla tahta geçtikten sonra Yeniçeriler, Sipahiler, Akıncılar ve Atlı okçular gibi Osmanlı'daki önemli askeri birlikleri oluşturuyor ve açık dünya haritasında fethe çıkıyorsunuz.

 

Son Kale'de fetihlere ister tek başınıza isterseniz de ittifak yöntemiyle çıkmanız mümkün. Gerçek oyuncuların bir araya gelmesiyle kuracağı ittifaklarda fetih sonrası ganimetler bölündüğü için pek kârlı olmuyor, ancak ordunuz yeteri kadar güçlü değilse mutlaka size yardımcı oluyor. Oyunda kazanacağınız ödül paralarını hem ordunuzu geliştirmek hem de fethettiğiniz yerlerde yeni şehirler kurmak için kullanabilirsiniz. Her şehirde ayrı binalar kurarak imparatorluğunuzun farklı ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

 

Yüksek kaliteli grafikleri ve üç boyutlu açık dünya haritasıyla Son Kale oldukça iyi bir deneyim sunuyor. Tamamen ücretsiz olan oyuna ait APK dosyasını indirerek kendi beyliğinizi hemen kurmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son Kale ekran görüntüleri Son Kale ekran görüntüleri Son Kale ekran görüntüleri Son Kale ekran görüntüleri Son Kale ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.4

GeliştiriciAtomGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.03.2018 - 11:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme146

Dosya boyutu 88.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8357

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Son Kale v1.6.4 için
Çok güzel oyun