Son Kale ikon

Son Kale APK

v1.6.4

Son Kale, Osmanlı İmparatorluğu'ndan esinlenerek geliştirilmiş başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.

 

MMO tabanlı geliştirilen Son Kale oyununa kendi beyliğinizi ve şehrinizi kurarak başlıyorsunuz. Her bey gibi sizin de tek bir amacınız var: ordunun başına geçip devletinizi güçlendirmek. Bu amaçla tahta geçtikten sonra Yeniçeriler, Sipahiler, Akıncılar ve Atlı okçular gibi Osmanlı'daki önemli askeri birlikleri oluşturuyor ve açık dünya haritasında fethe çıkıyorsunuz.

 

Son Kale'de fetihlere ister tek başınıza isterseniz de ittifak yöntemiyle çıkmanız mümkün. Gerçek oyuncuların bir araya gelmesiyle kuracağı ittifaklarda fetih sonrası ganimetler bölündüğü için pek kârlı olmuyor, ancak ordunuz yeteri kadar güçlü değilse mutlaka size yardımcı oluyor. Oyunda kazanacağınız ödül paralarını hem ordunuzu geliştirmek hem de fethettiğiniz yerlerde yeni şehirler kurmak için kullanabilirsiniz. Her şehirde ayrı binalar kurarak imparatorluğunuzun farklı ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

 

Yüksek kaliteli grafikleri ve üç boyutlu açık dünya haritasıyla Son Kale oldukça iyi bir deneyim sunuyor. Tamamen ücretsiz olan oyuna ait APK dosyasını indirerek kendi beyliğinizi hemen kurmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son Kale ekran görüntüleri Son Kale ekran görüntüleri Son Kale ekran görüntüleri Son Kale ekran görüntüleri Son Kale ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

 

Yorumlar

Son Kale için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Son Kale v1.6.4 için
Nası indiriliyor
Ziyaretçi2 yıl önce Son Kale v1.6.4 için
Hilelimi oyun? Cevap verir misin admin
Ziyaretçi2 yıl önce Son Kale v1.6.4 için
Çok güzel oyun