Doom Dunes ikon

Doom Dunes APK

v1.9.1

Doom Dunes, gerçek zamanlı oyunculara karşı stratejik savaşlara çıkacağınız başarılı bir oyun.

 

Prens olarak yer aldığınız oyunda hakimiyet alanınızı genişletmek ve güçlendirmek için diğer Prens ve Lordlara karşı savaşacak, uzak diyarları keşfe çıkacaksınız. Oyundaki temel amacınızsa mütevazi kale şehrinizi büyük bir imparatorluğa dönüştürmek ve diğer imparatorlukları vergiye bağlamak. Gerçek zamanlı yapılan savaşlarda ordunuzu askeri araştırmalar yaparak ve yeni askerleri takviye ederek güçlendirmeniz şart. Ayrıca, ittifak sistemi de ordunuzu güçlendirmek için iyi bir seçenek.

 

Doom Dunes'ın en etkileyici özelliği, uluslararası ittifak sistemi. Dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncularla yapacağınız ittifaklar hem ordunuz hem de imparatorluğunuz için büyük bir fırsat. Savaşlarda yeni yöntemler öğrenmenin yanı sıra, ganimetler sayesinde gelişiminizi daha kolay yapabiliyorsunuz. İttifaklara katılacak kadar güçlü olamadıysanız, doğada serbestçe gezinen vahşi yaratıkları avlamaya çalışmanız gerekiyor. Bu yaratıklar büyük bir hazineye sahip ve onları avlayan hazinenin de sahibi oluyor.

 

Strateji kurgusu gayet başarılı olan Doom Dunes, grafik kalitesiyle de gayet iyi bir deneyim sunuyor. Android savaş ve strateji oyunları arasında hızlıca yükselen oyun ücretsiz olmasıyla da savaş severler için iyi bir alternatif durumunda. Doom Dunes APK dosyasını indirin ve imparatorluğunuz için savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Doom Dunes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Doom Dunes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Doom Dunes ekran görüntüleri Doom Dunes ekran görüntüleri Doom Dunes ekran görüntüleri Doom Dunes ekran görüntüleri Doom Dunes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder