Sky Clash: Lords of Clans 3D ikon

Sky Clash: Lords of Clans 3D APK

v1.44.3481

Sky Clash: Lords of Clans 3D gerçek zamanlı strateji savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir oyun.

 

MMO tabanlı geliştirilen Sky Clash'a kendi imparatorluğunuzu kurarak başlayacak ve gerçek zamanlı savaşlarda rakiplerinizle çarpışacaksınız. PvP ve PvE tarzlarında gerçekleşen savaşlar gerçek oyunculara karşı yapılıyor ve bu savaşta sizi etkileyen en önemli askeri sınıf sihirbazlar, cüceler ve barbarlar. Her orduda bulunan bu kahramanların gelişme seviyeleri, savaştaki durumunuzu doğrudan etkiliyor.

 

Oyunda kurgulanan epik hikaye, oyuncuların en büyük imparatorluğu kurması yolunda ilerliyor. Her oyuncu gibi sizin de amacınız imparatorluğunuzu en güçlü hale getirmek ve insanları sizinle ittifak yapmaya zorlamak. Her ittifak imparatorluğunuzu güçlendirirken, diğer oyunculara karşı da gücünüzü korumanızı sağlıyor.

 

Sky Clash: Lords of Clans 3D grafiklerle geliştirilmiş ve grafik kalitesi oldukça başarılı. Özellikle savaş sahnelerinde çarpıcı animasyonlar oyunun keyfini çok arttıracak seviyede görünüyor. Ücretsiz olan APK dosyasını indirerek kendi imparatorluğunuzun temellerini atmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Sky Clash: Lords of Clans 3D ekran görüntüleri Sky Clash: Lords of Clans 3D ekran görüntüleri Sky Clash: Lords of Clans 3D ekran görüntüleri Sky Clash: Lords of Clans 3D ekran görüntüleri Sky Clash: Lords of Clans 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder