Galaxy Wars ikon

Galaxy Wars APK

v1.0.29

Yıl 2503. Dünyayı bölüşemeyen insanoğlu uzayın kaynaklarını bulmak için çıktığı keşifte uzaylı imparatorluklarla karşılaşır ve galaksi savaşları başlar. İnsan uygarlığının yeniden inşası için uzaya yerleşmesi ve kaynakların en büyüğüne sahip olması gerekiyor. Ancak buna engel olan uzaylı imparatorluklar ve onların işbirlikçisi rakip insan birlikleri.


Galaxy Wars düşman birliklerine karşı 2516 yılında başlayan ve ne kadar süreceği belli olmayan uzay savaşlarında kendi soyunuzu kurtarma mücadelesini konu alıyor. Türk milleti dahil olmak üzere dünyanın belli başlı bütün milletlerini temsil eden bu strateji dolu Android oyun, dünyanın her yerindeki diğer savaşçılarla işbirliği ve mücadelelere girişmenizi sağlıyor. Diğer oyuncularla yeri geldiği zaman savaşacak, yeri geldiği zaman işbirliğine giderek düşman birliklerine hücum edeceksiniz.


Uzay üssünüzde kuracağınız birliğin üstün teknoloji silahlarını iyileştirmek için oyunda yapacağınız stratejik hamleler çok önemli, bu hamleler karşılığında rakiplerinizi perişan ederek onların varlıklarını alacak; dolayısısyla sizin için gerekli olan parapuanları toplayacaksınız.


Yüksek kalite grafik ve ses kalitesine sahip olan Galaxy Wars oyununu hemen indirerek Eden uzay üssündeki komutanlık görevinize başlayın. Unutmayın, milletinizin geleceği size bağlı. İyi oyunlar!

Galaxy Wars ekran görüntüleri Galaxy Wars ekran görüntüleri Galaxy Wars ekran görüntüleri Galaxy Wars ekran görüntüleri Galaxy Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Galaxy Wars APK güncel sürümüyle;

Komutan ekipman sistemi isimli yeni özellik eklenmiş,

Cephanelik binası eklenmiş,

Kraliyet Amiralleri için yeni teknolojiler,

Oyun deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder