Galaxy Wars ikon

Galaxy Wars APK

v1.0.29

Galaxy Wars Açıklama

Yıl 2503. Dünyayı bölüşemeyen insanoğlu uzayın kaynaklarını bulmak için çıktığı keşifte uzaylı imparatorluklarla karşılaşır ve galaksi savaşları başlar. İnsan uygarlığının yeniden inşası için uzaya yerleşmesi ve kaynakların en büyüğüne sahip olması gerekiyor. Ancak buna engel olan uzaylı imparatorluklar ve onların işbirlikçisi rakip insan birlikleri.


Galaxy Wars düşman birliklerine karşı 2516 yılında başlayan ve ne kadar süreceği belli olmayan uzay savaşlarında kendi soyunuzu kurtarma mücadelesini konu alıyor. Türk milleti dahil olmak üzere dünyanın belli başlı bütün milletlerini temsil eden bu strateji dolu Android oyun, dünyanın her yerindeki diğer savaşçılarla işbirliği ve mücadelelere girişmenizi sağlıyor. Diğer oyuncularla yeri geldiği zaman savaşacak, yeri geldiği zaman işbirliğine giderek düşman birliklerine hücum edeceksiniz.


Uzay üssünüzde kuracağınız birliğin üstün teknoloji silahlarını iyileştirmek için oyunda yapacağınız stratejik hamleler çok önemli, bu hamleler karşılığında rakiplerinizi perişan ederek onların varlıklarını alacak; dolayısısyla sizin için gerekli olan parapuanları toplayacaksınız.


Yüksek kalite grafik ve ses kalitesine sahip olan Galaxy Wars oyununu hemen indirerek Eden uzay üssündeki komutanlık görevinize başlayın. Unutmayın, milletinizin geleceği size bağlı. İyi oyunlar!

Son güncellemede neler var?

Galaxy Wars APK güncel sürümüyle;

Komutan ekipman sistemi isimli yeni özellik eklenmiş,

Cephanelik binası eklenmiş,

Kraliyet Amiralleri için yeni teknolojiler,

Oyun deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Galaxy Wars ekran görüntüleri Galaxy Wars ekran görüntüleri Galaxy Wars ekran görüntüleri Galaxy Wars ekran görüntüleri Galaxy Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.29

GeliştiriciGAME FOCUS NETWORK LIMITED

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi18.10.2016 - 10:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme503

Dosya boyutu 90.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7307

GÜVENLİKİndireceğiniz Galaxy Wars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.space.zero.gp

APK imzası: f732f0dfd3d96c0f3807e5e7583710a8cee33941

Galaxy Wars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Galaxy Wars versiyonları:
  • 1. Galaxy Wars v1.0.20

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder