GODZILLA BATTLE LINE ikon

GODZILLA BATTLE LINE APK

v1.1.0

Android için geliştirilen GODZILLA BATTLE LINE oyunu ile gerçek zamanlı savaşlara katılın.


Gerçek zamanlı savaş oyunları arasında bulunan GODZILLA BATTLE LINE oyununda kendinize ait bir takım kuracak ve dünyanın her yerindeki rakiplerinize karşı devasa bir savaş vereceksiniz. Oyundaki takımınızı Godzilla gibi canavarlardan oluşturuyorsunuz. Canavarların yetenekleri ve sizin geliştireceğiniz stratejiler savaştaki başarınızı doğrudan etkiliyor. Doğru yerde doğru hamleleri yaparak rakiplerinizi yenmeniz mümkün.


Oyunda Godzilla, Mothra, King Ghidorah ve benzeri birçok canavar türü var. Seviyeniz yükseldikçe bu canavarların yetenek ve güçlerini de artırma şansınız oluyor. Takımınızı güçlü kılmak için yapmanız gereken doğru strateji ile rakiplerinizi yenmek. Dünyadaki tüm şehirler savaşa ev sahipliği yapmaya hazır. Canavarlarınızı seçin ve hem rakiplerinizi hem de şehirleri yerle bir edin.


TOHO CO ekibi bu oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunuyor. Gerçek zamanlı savaş oyunlarını seviyorsanız, canavar içeriği ile kesinlikle denenmeye değer bir yapım. GODZILLA BATTLE LINE APK kurulum dosyasını şimdi indirin ve savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder