GODZILLA BATTLE LINE ikon

GODZILLA BATTLE LINE APK

v1.1.0

GODZILLA BATTLE LINE Açıklama

Android için geliştirilen GODZILLA BATTLE LINE oyunu ile gerçek zamanlı savaşlara katılın.


Gerçek zamanlı savaş oyunları arasında bulunan GODZILLA BATTLE LINE oyununda kendinize ait bir takım kuracak ve dünyanın her yerindeki rakiplerinize karşı devasa bir savaş vereceksiniz. Oyundaki takımınızı Godzilla gibi canavarlardan oluşturuyorsunuz. Canavarların yetenekleri ve sizin geliştireceğiniz stratejiler savaştaki başarınızı doğrudan etkiliyor. Doğru yerde doğru hamleleri yaparak rakiplerinizi yenmeniz mümkün.


Oyunda Godzilla, Mothra, King Ghidorah ve benzeri birçok canavar türü var. Seviyeniz yükseldikçe bu canavarların yetenek ve güçlerini de artırma şansınız oluyor. Takımınızı güçlü kılmak için yapmanız gereken doğru strateji ile rakiplerinizi yenmek. Dünyadaki tüm şehirler savaşa ev sahipliği yapmaya hazır. Canavarlarınızı seçin ve hem rakiplerinizi hem de şehirleri yerle bir edin.


TOHO CO ekibi bu oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunuyor. Gerçek zamanlı savaş oyunlarını seviyorsanız, canavar içeriği ile kesinlikle denenmeye değer bir yapım. GODZILLA BATTLE LINE APK kurulum dosyasını şimdi indirin ve savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri GODZILLA BATTLE LINE ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0

GeliştiriciTOHO CO. Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi21.06.2021 - 13:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme46

Dosya boyutu 89.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10880

GÜVENLİKİndireceğiniz GODZILLA BATTLE LINE APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: jp.co.toho.godzillabattleline

APK imzası: 8482379f9a4b241216c70fc797f9898c463973a9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder