Last Empire War Z ikon

Last Empire War Z APK

v1.0.292

Zombilere karşı küresel bir stratejik mücadeleyi konu alan Last Empire War-Z oyunu ile dünyayı istila eden zombilere karşı gerçek zamanlı oyuncularla işbirliği yaparak savaşın ve onları yok edin.


Acımasız düşmanlarınıza karşı hayatta kalmak için diğer oyuncularla işbirliği yapmanız ve hayatta kalmanız şart. Düşmanlarınıza karşı kazandığınız savaşlardan sonra onların varlıklarını yağmalamanız gerekiyor. Düşman varlıkları oyundaki en büyük kazancınız durumunda.


Sahip olduğunuz şehir ve orduyu geliştirerek kıyamet günü ordusunu oluşturabilirsiniz. Eğer yeteri kadar güçlü olamazsanız kıyamet günü geldiğinde çiftçi, hırsız veya bir gıda maddesi olabilirsiniz. Çok şanssızsanız, zombiye bile dönüşebilirsiniz. Tüm bu senaryolara engel olmanın tek yolu, kazanmak!

Last Empire War Z nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Last Empire War Z APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Last Empire War Z ekran görüntüleri Last Empire War Z ekran görüntüleri Last Empire War Z ekran görüntüleri Last Empire War Z ekran görüntüleri Last Empire War Z ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Last Empire War Z APK son sürüm güncellemesinde oyun hataları düzeltilmiş ve optimizasyon yapılmış.

Artıları

Gerçek zamanlı oyuncularla işbirliği,

Yüksek kaliteli grafikler,

Akıcı senaryo.

Eksileri

Ara ara yaşanan bağlantı sorunları.

Yorumlar

Last Empire War Z için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Last Empire-War Z v1.0.122 için
Çok güzel miş
Ziyaretçi5 yıl önce Last Empire-War Z v1.0.81 için
Oyun indirilme de oynasam ya süpermis oyun kardeş
Ziyaretçi5 yıl önce Last Empire-War Z için
Kick of Challenge yuklermisin lutfen
Ziyaretçi5 yıl önce Last Empire-War Z için
Kick of Challenge yuklermisin nolur