Game of Kings: The Blood Throne ikon

Game of Kings: The Blood Throne

v1.3.1.90

Game of Kings: The Blood Throne ile en iyi imparatorluk ve en güçlü kral belli oluyor. Game of Kings APK dosyasını indir ve bu sürükleyici epik hikayedeki yerini al.

 

Game of Kings: The Blood Throne, imparatorluğunu güçlendirme ve kral olma hayaline ulaşmak için ordulara, ejderhalara ve canavarlara karşı savaştığın, ÜCRETSİZ bir mobil gerçek zamanlı strateji ve simülasyon ortaçağ savaş oyunudur.

 

Kaynaklarını topla, İmparatorluğunu kur, savaşçılarını eğit, şehrini geliştir, savunmanı hazırla, ittifaklara katıl veya ittifaklar oluştur, canavarlara saldır, ordularını yönet, destansı savaşlar yap, düşmanlarını yenmek ve onları yok etmek için stratejini kullan. Demir tahtta otur, imparatorluğunu güçlendir ve krallığa hakim ol!

 

Game of Kings'in grafik yapısı Ortaçağ dünyasının atmosferine uygun olarak geliştirilmiş. Hem mimari hem de çevresel yapılar göz alacak kadar kaliteli. Android savaş ve strateji oyunu GoK tamamen ücretsiz oynanabiliyor, Game of Kings APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.1.90

GeliştiriciLIGHTNING STUDIOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi04.04.2019 - 12:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme9

Dosya boyutu 92.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9522

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder