Game of Kings: The Blood Throne ikon

Game of Kings: The Blood Throne APK

v1.3.2.33

Game of Kings: The Blood Throne ile en iyi imparatorluk ve en güçlü kral belli oluyor. Game of Kings APK dosyasını indir ve bu sürükleyici epik hikayedeki yerini al.


Game of Kings: The Blood Throne, imparatorluğunu güçlendirme ve kral olma hayaline ulaşmak için ordulara, ejderhalara ve canavarlara karşı savaştığın, ÜCRETSİZ bir mobil gerçek zamanlı strateji ve simülasyon ortaçağ savaş oyunudur.


Kaynaklarını topla, İmparatorluğunu kur, savaşçılarını eğit, şehrini geliştir, savunmanı hazırla, ittifaklara katıl veya ittifaklar oluştur, canavarlara saldır, ordularını yönet, destansı savaşlar yap, düşmanlarını yenmek ve onları yok etmek için stratejini kullan. Demir tahtta otur, imparatorluğunu güçlendir ve krallığa hakim ol!


Game of Kings'in grafik yapısı Ortaçağ dünyasının atmosferine uygun olarak geliştirilmiş. Hem mimari hem de çevresel yapılar göz alacak kadar kaliteli. Android savaş ve strateji oyunu GoK tamamen ücretsiz oynanabiliyor, Game of Kings APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Game of Kings: The Blood Throne nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Game of Kings: The Blood Throne APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri Game of Kings: The Blood Throne ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Game of Kings: The Blood Throne APK son sürümüyle oynanışı etkileyen sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder